جستجو
چهارشنبه - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱ حزب تمدن > اخبار > لیست اخبار
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
مقام معظم رهبري: دشمني آمريكا كه آشكار است اروپايي‌ها هم امروز خدعه مي‌كنند
هم‌زمان با سالگرد قيام مردم تبريز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهاي مختلف مردم استان آذربايجان شرقي، صبح امروز (دوشنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر انقلاب اسلامي ديدار كردند.
روحاني: ما رژيم گذشته نيستيم كه مي‌گفت در مملكت يك حزب وجود دارد و آن هم رستاخيز است و هر كسي كه نمي‌خواهد پاسپورتش را بگيرد و برود
رئيس جمهوري با اشاره به مقاومت‌هاي مردم در دوران دفاع مقدس، اظهار كرد: مردم در دوران دفاع مقدس به دنيا گفتند كه امروز ايران شاهي و شاهنشاهي نيست، بلكه تفكر امروز ايران اسلامي است و جوانان اين سرزمين طبق وظيفه ديني و ملي خود در برابر همه دنيا با قدرت مي‌ايستد.
مقام معظم رهبري: راه پيمايي 22 بهمن جاي تسويه حساب سياسي نيست
به‌مناسبت سالروز بيعت تاريخي همافران ارتش با امام خميني در ۱۹ بهمن‌ماه ۱۳۵۷، فرماندهان، خلبانان و جمعي از اعضاي نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران صبح امروز (جمعه) با آيت‌الله خامنه‌اي مقام معظم رهبري و فرمانده كل قوا ديدار كردند.
بيانيه حزب تمدن اسلامي به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي
در طول چهل سال گذشته ملت شريف ايران با حضور در همه صحنه‌ها از صحنه‌هاي سرنوشت‌ساز انتخابات تا صحنه‌هاي دفاع مقدس و تا حضور در راهپيمائي‌هاي دشمن‌شكن قدس و 22 بهمن ثابت كرده است كه پاي انقلابش ايستاده، شهيد داده، سختي كشيده و حاضر نيست حتي يك قدم از آرمان‌هايش عقب بنشيند.
مقام معظم رهبري: حضور در فضاي مجازي بايد "حضور جريان‌ساز" باشد
بهترين راه شناسايي و ارتباط با گروه‌هاي مؤثر فرهنگي و يافتن سؤال‌ها و سرنخ‌هاي فكري آنان، استفاده از فضاي مجازي است.
روحاني: رسانه آزاد نداريم/ فيلترينگ اشتباه بود/ اگر راديو تلويزيون خصوصي وجود داشت تورم فضاي مجازي رخ نمي داد
حسن روحاني رئيس جمهوري با حضور در محل وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، در جمع وزير و مديران ارشد اين وزارتخان سخنراني كرد.
اسرائيل: به مواضع سپاه قدس در سوريه حمله كرديم
چند منبع خبري از شنيده شدن صداي مهيب انفجار در زمان حمله در دمشق خبر داده اند. معلوم نيست اين صداها ناشي از برخورد موشك با زمين بود، يا رهگيري و انفجار در آسمان.
نگاهي به كارنامه 2 ساله ترامپ در كاخ سفيد/ تنزل آمريكا از رهبري به پيمان‌كاري
آمريكاي ترامپ ديگر رهبر جهان - دستكم جهان به اصطلاح آزاد- نيست بلكه يك پيمان كار است؛ پيمان كاري كه در ازاي پرداخت پول مي توانيد از سرويس آن استفاده كنيد.
رويترز: جلسه پرتنش ديپلمات‌هاي اروپايي با وزارت خارجه ايران
بر اساس اين گزارش، هشدار كشورهاي اروپايي درباره تحمل نكردن آزمايش‌هاي موشكي و ادعاي تلاش ايران براي انجام عمليات تروريستي در خاك اروپا بوده است.
آيت الله آملي لاريجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام شد
با حكم مقام معظم رهبري آيت‌الله آملي رئيس مجمع تشخيص مصلحت و عضو فقهاي شوراي نگهبان شد.
تغييرات سعودي براي عبور از بحران خاشقجي
برخي رسانه هاي داخلي از تغييرات در عربستان سعودي با عنوان زلزله ياد كردند اما با توجه به حجم و كيفيت تغييرات، نمي توان اين تغييرات را زلزله توصيف كرد.
روحاني: در بودجه حركت هاي مخفي وجود دارد كه بايد آشكار شود/بودجه بايد شفاف باشد
رئيس جمهور گفت: تحريم بر زندگي مردم بي تاثير نيست اما آمريكا قطعا شكست مي خورد و، بر مشكلات غلبه مي كنيم.
خروج آمريكا از سوريه و افغانستان؛ زمينه‌سازي براي جنگ آمريكاي ترامپ و ايران!؟
حضور ناوهواپيمابَر آمريكا در منطقه اقدامي عجيب و غيرمعمول نيست بلكه اتفاقا غيبت 7-8 ماه گذشته حتي يك ناوهواپيمابَر آمريكا در خليج فارس، غيرمعمول بوده است.
آيت‌الله هاشمي شاهرودي درگذشت (+زندگينامه)
وي رياست مجمع تشخيص مصلحت نظام را برعهده داشت و قبلا رئيس قوه قضاييه، عضو شوراي نگهبان بود. هاشمي شاهرودي به هنگام فوت ۷۰ سال داشت.
#   ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷   ۱۵۲
تعداد: ۲,۲۷۲
صفحه ۱ از ۱۵۲
 
Copyright © 2013 - TAMADDON