جستجو
سه شنبه - ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹ حزب تمدن > اخبار > لیست اخبار
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
برگزاري دومين كنگره سراسري حزب تمدن اسلامي و انتخابات اعضاي جديد شوراي مركزي
دومين كنگره سراسري حزب تمدن اسلامي عصر شنبه 29/2/97 با شركت كليه اعضا از تهران و شهرستانها و با حضور علما و شخصيت هاي مختلف و جمعي از مسئولان احزاب و خانه احزاب در سال اجتماعات مسجد نور تهران تشكيل شد.
پيامدهاي روز خونين فلسطيني‌ها؛ آمريكا تنها حامي خشونت‌ورزي اسراييل، محكوميت جهاني تل‌آويو و ارايه قطعنامه حفاظت بين‌المللي از مردم فلسطين
اين تنها دولت آمريكاست كه از خشونت ورزي و جنايت ارتش اسراييل در مرز باريكه غزه و قتل عام فلسطيني ها حمايت كرده است. آمريكا و اسراييل درباره وقايع روز دوشنبه در مرز باريكه غزه در انزواي جهاني قرار گرفته اند.
ركورد مشترك ترامپ - نتانياهو / اعتراض مدني حق فلسطينيها نيست!
فلسطيني ها، تجمع كرده بودند تا اعتراض خود را به اين انتقال اعلام كنند ولي جواب اين اعتراض ها، گلوله بود و مدعيان حقوق بشر آمريكايي، به اسرائيلي ها نگفتند كه اعتراض، حق مدني همه انسان هاست.
58 كشته و 2700 زخمي در تيراندازي اسرائيل به سمت معترضان فلسطيني
وزارت بهداشت فلسطين اعلام كرد: شمار فلسطينياني كه در جريان تظاهرات ديروز در مناطق مختلف نوار غزه به شهادت رسيدند، به 58 نفر رسيده و 2700 تن ديگر نيز زخمي شده اند.
بيانيه دعوت حزب تمدن اسلامي براي راهپيمايي جمعه 21/2/97 در محكوميت دروغ پراكني‌هاي رئيس جمهور نامتعادل و روان‌پريش امريكا
حزب تمدن اسلامي ضمن محكوم كردن حركات غيراصولي و در تضاد با قوانين بين‌المللي آمريكا در خروج از برجام همراه با ملت بزرگ و مومن ايران در راهپيمايي اعتراض‌آميز روز جمعه 21/2/97 شركت خواهد كرد.
مقام معظم رهبري: بنده از طرف ملت ايران مي‌گويم: آقاي ترامپ! شما غلط مي‌كنيد / بدون اخذ تضمين‌هاي كافي از سه كشور اروپايي، تداوم برجام با آن‌ها منطقي نيست
ديشب شنيديد رئيس‌جمهور آمريكا حرف‌هاي سخيف و سبكي زد. شايد بيش از ۱۰ دروغ در حرف‌هاي او بود. هم نظام را تهديد كرد، هم ملت را كه چنين و چنان مي‌كنم.
ترامپ: خروج از برجام / بازگشت تحريم هاي قبلي / اعمال تحريم هاي جديد
بالاترين سطح تحريم هاي اقتصادي را براي ايران در نظر مي گيريم/ ما به كشوري كه به ما مرگ بر آمريكا مي گويد اجازه نمي دهيم به سلاحهاي مرگبار دسترسي پيدا كند
روحاني در نيشابور: با مسدود سازي و فشار به نسل جوان به جايي نمي‌رسيم
ما با هم عهد و پيمان بستيم كه به عقب برنخواهيم گشت.
علي‌اكبر صالحي: احمدي‌نژاد با مذاكرات محرمانه با آمريكا در عمان موافق نبود
يكي از معضلات دستگاه ديپلماسي در دوران احمدي‌نژاد دخالت‌هاي او و نزديكان وي در مسائل سياست خارجي بود، به‌خصوص در مقطعي كه نمايندگان ويژه خود را در امور مناطق مختلف دنيا منصوب كرد.
آخرين ماموريت اروپايي‌ها براي نجات برجام
جانسون برجام را يك "دستبند محكم" براي بازداشتن ايران از دست يابي به سلاح اتمي توصيف كرده و به ترامپ توصيه كرده: راه عاقلانه آن است كه اين دستبد را محكم تر كنيم نه آنكه آن را باز كنيم.
مقام معظم رهبري: بزنيد مي زنيم/ اتاق جنگ اقتصادي با نظام، وزارت خزانه داري امريكا است
به گزارش عصرايران به نقل از پايگاه اطلاع رساني رهبري، رهبر انقلاب اسلامي همچنين با اشاره به جنگ و ناامني و خونريزي ناشي از حضور امريكا در منطقه تأكيد كردند: آن كسي كه بايد از منطقه غرب آسيا خارج شود، امريكا است و نه جمهوري اسلامي و همانگونه كه چند سال قبل گفتم، دوران «بزن، در رو» تمام شده است.
نتانياهو: هزاران صفحه اطلاعات سري از برنامه هسته اي ايران به دست آورده ايم / عراقچي: اين سناريو كاملا نخ نما شده و فرسوده است
سيدعباس عراقچي با اشاره به كنفرانس خبري نتانياهو و ادعاهايش درباره وجود يك برنامه پنهاني هسته‌اي در ايران گفت: آن چه از نتانياهو ديديم يك نمايش بچگانه و مسخره بود كه در سال‌هاي گذشته نيز شاهد آن بوديم و پيش از اين توسط گروهك منافقين اجرا مي‌شد.
رهبر كره شمالي: سلاح هسته‌اي به دردسرش نمي ارزد/ مركز آزمايش هسته اي را تعطيل مي كنيم
كيم جونگ اون، رهبر كره‌ شمالي قصد دارد تا تعدادي از خبرنگاران و كارشناسان آمريكايي و كره‌جنوبي را به مراسم توقف فعاليت مركز آزمايش هسته‌اي اين كشور كه قرار است در ماه مي برگزار شود، دعوت كند.
روحاني خطاب به امريكا: يك كاسب و برج‌ساز در مورد برجام حرف مي‌زند
چشم طمع شماها به كجاهاست؟به طلاي سياه زير زميني يا حساب‌هاي صدها ميلياردي برخي از كشورهاي عرب منطقه؟ اين طمع عقل را از شما ربوده است؟ هر روز سخني مي‌گوييد كه نه با شان منطقه و نه شان مردم و نه شان قرن جديد سازگار است.
#   ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷   ۱۴۵
تعداد: ۲,۱۶۵
صفحه ۱ از ۱۴۵
 
Copyright © 2013 - TAMADDON