جستجو
پنج شنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۳ حزب تمدن > اخبار > لیست اخبار
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
پيام تسليت رييس جمهور در پي درگذشت شهادت گونه خدمه نفتكش سانچي
رييس جمهور در پيامي با تسليت درگذشت سرنشينان نفتكش سانچي و همدردي با خانواده قربانيان، تاكيد كرد: بايد اولويت اصلي بر شناسايي و تعيين هويت جان‏باختگان و كاهش آلام خانواده‏‌هاي اين عزيزان متمركز باشد.
پيام تسليت رهبر انقلاب درپي حادثه نفتكش سانچي
حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي با صدور پيامي حادثه تلخ و دلخراش جان باختن كاركنان كشتي نفت‌كش را تسليت گفتند.
ناگفته‌هاي دبيركل حزب تمدن اسلامي از دوران مسئوليتش در دولت سازندگي
دكتر ميرمحمدي در زمان رياست‌جمهوري آيت‌الله خامنه‌اي مسئول دفتر رئيس جمهور بود و خاطرات بسياري از دوران همراهي با رهبر انقلاب به‌ياد دارد و در دوران رياست‌ جمهوري مرحوم هاشمي، مسئوليت دفتر وي را عهده‌دار شد.
مقام معظم رهبري: در قضاياي اخير دشمنان هم‌پيمان شدند/حرف‌هايي دارم و در وقت آن با مردم عزيزمان سخن خواهم گفت
رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث اخير تاكيد كردند: آنچه كه مانع دشمن و اعمال دشمنيِ اوست، وجود روح شجاعت، فداكاري و ايمان در ملت است.
روحاني: 200 هزار ميليارد از 360 هزار ميليارد تومان بودجه در اختيار دولت نيست
حسن روحاني رئيس جمهوري امروز در جلسه با روساي كميسيون هاي تخصصي مجلس سخن گفت.
اولين واكنش رئيس جمهوري به تجمعات: انتقاد و اعتراض در همه امور حق مردم است/ همه مردم و گروهها بايد در صدا و سيما ديده شوند
نقد با خشونت و تخريب اموال عمومي متفاوت است./اگر جنسي در كشور ما به اندازه كافي نيست و بايد واردات انجام بگيرد، قبل از آنكه بازار احساس كمبود كند، مسئول مربوطه بايد احساس كند و آن كمبود را جبران كند.
مقام معظم رهبري:اگر روحانيت در ميدان نبود، انقلاب بوقوع نمي‌پيوست
ايشان با تأكيد بر اينكه اگر روحانيت وارد مبارزه با رژيم طاغوت نمي‌شد هرگز انقلاب اسلامي به‌وقوع نمي‌پيوست، افزودند: هيچ‌يك از احزاب و گروههاي سياسي و روشنفكري قادر به براندازي حكومت مستبد سلطنتي نبودند و حضور گسترده مردم در صحنه و آن حجم از فداكاري و جان‌فشاني مخلصانه در راه خدا، ناشي از حضور روحانيت و جنبه‌ي ديني مبارزه بود.
رهبر انقلاب: نمي‌شود انسان يك دهه همه‌كاره‌ كشور باشد، بعد تبديل شود به مخالف‌خوان كشور
مقام معظم رهبري گفتند: آن كساني كه همه امكانات كشور دستشان هست يا بوده حق ندارند نقش اپوزيسيون بازي كنند.
اولويت استراتژيك براي ايران: تعريف منافع اقتصادي در عراق و سوريه بعد از داعش
نمي توان ادعا كرد كه ايران يك قدرت منطقه اي است در حالي كه در داخل كشور، پول ملي هر روز ارزش خويش را بيش از ديروز از دست مي دهد. نمي توان ادعا كرد كه ايران يك قدرت منطقه اي است در حالي كه اقتصاد كشورمان دچار بحران سرمايه است.
انتقاد روزنامه جمهوري اسلامي از بودجه حوزه هاي علميه: بودجه موسسه نشرآثار امام را هم قطع كنيد
روزنامه جمهوري اسلامي نوشت: روحانيوني كه چشمشان به دست اين و آن نباشد و با كار و تلاش خودشان ارتزاق كنند، راحت‌تر و آزادتر مي‌توانند حقايق را بگويند و امر به معروف و نهي از منكر كنند.
بيانيه حزب تمدن اسلامي در محكوميت انتقال سفارت آمريكا از تل‌آويو به بيت‌المقدس
حزب تمدن اسلامي ضمن محكوم نمودن اين اقدام ابلهانه از تمامي نخبگان عالم از مسلمان و غيرمسلمان آزاديخواه مي‌خواهد تا با واكنش دقيق و به‌جا و نيز آگاهي‌بخشي عميق به افكار عمومي مانع از تكرار چنين سناريوهايي شوند و بدانند كه هرگونه تعرض به مسجدالاقصي خشم جهاني مسلمانان را در پي خواهد داشت.
هفته وحدت و چشم انداز تيره وحدت اسلامي
طبيعتاً كار كردن در چنين فضاي تيره اي، چشم انداز روشني از همكاري و وحدت اسلامي را پيش رو قرار نمي‌دهد؛ اما جمهوري اسلامي ايران بايد تلاش كند همچون هميشه به نقش پيشروي خود در منطقه ادامه دهد و با خنثي سازي تحركات وحدت ستيزانه، چراغ اتحاد را در منطقه غرب آسيا كه مهد تمدن اسلامي است، روشن نگه دارد.
روحاني: با زور و عصبانيت نمي‌توان كسي را به مسير ديگري هدايت كرد
رئيس‌جمهور تصريح كرد: تعادل سرآغاز وحدت و همبستگي است واعتدال راهي است كه ما را به تعامل سازنده و گسترده مي رساند.
مقام معظم رهبري: براي كارهاي تبليغي، از هيچ استعدادي نبايد چشم پوشيد
اين انقلاب، اين حرف نو، اين پديده‌ي بسيار مهم كه اسمش انقلاب اسلامي و نظام اسلامي است، با اين پيام عميق و پُرمغز و سازنده و حقيقتاً سعادت‌بخشي كه دارد، خيلي كار احتياج دارد، خيلي تلاش احتياج دارد.
آيا خاورميانه در آستانه يك جنگ بزرگ است؟
يكي از جدي ترين اين گزينه ها، جنگ اسراييل و حزب الله است. نبردي كه از ديدگاه طرفين، رخدادي قطعي است اما زمان آن هنوز فرا نرسيده است. با وجود اينكه شواهد نشان مي دهد كه سعودي ها، همانند سال 2006، اسراييل را براي هجوم به لبنان و نابودي حزب الله تشويق مي كند اما تصميم گيري درباره جنگ بر عهده ارتش اسراييل است و بس!
#   ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷   ۱۴۱
تعداد: ۲,۱۰۶
صفحه ۱ از ۱۴۱
 
Copyright © 2013 - TAMADDON