جستجو
یک شنبه - ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵ حزب تمدن > اخبار > لیست اخبار
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
6 فرمان روحاني درباره تخلف در واردات خودروهاي خارجي
با توجه به تعهد رئيس جمهور به اصل شفافيت و درك اين ضرورت كه دولت بايد فساد ستيزي را از خود آغاز كند
10 تغييري كه ابرقدرت شدن چين به وجود مي‌آورد
پيشرفت چين در حوزه هاي مختلف سياسي و اقتصادي در نيم قرن گذشته بسيار سريع بوده و به نظر مي رسد كه اين كشور تمام تلاش و اراده خود را معطوف به اين كرده كه ابرقدرت بعدي دنيا باشد
خادمي عضو كميسيون انرژي: بعد از انقلاب در بسياري از كشورهاي منطقه هزينه كرديم و حالا آنها بايد از ما در شرايط تحريم حمايت كنند
هدايت الله خادمي عضو كميسيون انرژي مجلس در مورد امكان افزايش توليد نفت عربستان و كاهش صادرات نفت ايران بعد از تحريم آمريكا گفت: در اوپك شرايطي ايجاد شد كه سهميه كشورها براي توليد نفت افزايش يابد و فضا براي جايگزيني نفت ايران تا يك ميليون بشكه بازشد و عربستان و يكي دو كشور ديگر نيزمي توانند در عمل 2 ميليون بشكه افزايش داشته باشد .
سخنراني دكتر ميرمحمدي در كنگره ملي خانه احزاب
در اين كنگره دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبيركل حزب تمدن اسلامي و عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام كه به نمايندگي از احزاب مستقل عضو خانه احزاب به ايراد سخن پرداخت.
تجديد ميثاق جمعي از اعضاء شوراي مركزي حزب تمدن اسلامي با شهداي هفتم تير
جمعي از اعضاء شوراي مركزي حزب تمدن اسلامي و دبيركل محترم حزب جناب آقاي دكتر سيدمحمد ميرمحمدي با حضور در مقبره شهداي هفتم تير با آرمانهاي والاي شهيد مظلوم بهشتي و شهداي حزب جمهوري اسلامي تجديد پيمان كردند.
مقام معظم رهبري: بزرگ‌ترين دليل براي اقتدار ملت ايران اين است كه ملت ايران پيش رفت و آمريكا نتوانست هيچ غلطي بكند
«صبر» و «تقوا» موجب مي‌شود دشمنان عنود با همه‌ي كيدي كه آماده كرده‌اند، در برابر شما هيچ غلطي نتوانند بكنند.
توصيه ترامپ به رييس جمهوري فرانسه براي خروج از اتحاديه اروپا
ترامپ از زماني كه وارد كاخ سفيد شده همواره مواضعي منفي درباره اتحاديه اروپا و ناتو داشته است.
ظريف: خيال نكنيد اگر روحاني رفت و اصولگرايان آمدند موفق مي‌شوند
ما در ايران از اصولگرا، اصلاح‌طلب، بي‌خط، مخالف جمهوري اسلامي ايران و يا مخالف دولت همه در يك كشتي نشسته‌ايم و اكنون هدف دشمنان نه نظام ايران، نه دولت روحاني، بلكه هدف ايران است.
پيروزي دوباره اردوغان و حزب حاكم در انتخابات تركيه
برخي ناظران احتمال داده اند كه پيروزي دوباره اردوغان در انتخابات منجر به سقوط بيشتر ارزش پول تركيه و بي ثباتي بيشتر اقتصادي در اين كشور خواهد شد.
ديدار رئيس و نمايندگان مجلس با مقام معظم رهبري
راه‌حل مسئله اين است كه مجلس خودش قانون بگذارد، مثلاً يك قانون مبارزه با پول‌شويي، يك قانون مبارزه با تروريسم.
روحاني: اگر ايران نتواند از امتياز برجام استفاده كند، ماندن در آن امكان پذير نخواهد بود
روساي جمهوري اسلامي ايران و فرانسه عصر سه شنبه در تماسي تلفني، درباره روابط دوجانبه، منطقه‎اي و مسايل مرتبط با برنامه جامع اقدام مشترك (برجام)، گفت وگو و تبادل نظر كردند.
متن كامل سند امضا شده ترامپ و كيم جونگ اون
ترامپ و كيم تبادل نظري جامع و عميق در باره مسائل مربوط به روابط آمريكا - كره شمالي و برقراري صلح پايدار و دائم در شبه جزيره كره داشتند. ترامپ به ارائه تضمين‌هاي امنيتي به كره شمالي متعهد شد و اون نير بر تعهد قاطع و كامل خود بر خلع سلاح كامل هسته‌اي شبه جزيره كره تاكيد كرد.
جهانگيري: بعد از ماه رمضان، با مردم درباره مشكلات دولت صحبت خواهيم كرد
معاون اول رئيس جمهور گفت: دولت كنار خيرين خواهد بود، البته شرايط دولت راهم بايد در نظر گرفت؛ بايد بيش تر بعد از ماه رمضان در مورد شرايط كشور با مردم صحبت كنيم تا مردم در جريان شرايط دولت قرار بگيرند.
راهپيمايي روز جهاني قدس (+عكس)
راهپيمايي روز جهاني قدس امروز در آخرين جمعه ماه رمضان، در تهران و ساير شهرهاي ايران برگزار شد.
تشكيل ائتلاف مقتدي صدر، حزب كمونيست، عمار حكيم و اياد علاوي
ائتلاف جديد شكل گرفته هم اكنون حدود 100 كرسي پارلمان را در اختيار دارد و براي تبديل شدن به بزرگترين فراكسيون نيازمند ائتلاف با ديگر فراكسيون هاست.
#   ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷   ۱۴۷
تعداد: ۲,۱۹۲
صفحه ۱ از ۱۴۷
 
Copyright © 2013 - TAMADDON