جستجو
چهارشنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹ حزب تمدن > اخبار > لیست اخبار
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
از شايعه تا حقيقت «كاخ هاشمي»/ بازديد رايگان از تاريخ مصور يك انقلاب
سوم شهريورماه گذشته و در زادروز تولد آيت‌الله هاشمي رفسنجاني،رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام خانه-موزه او با حضور جمعي از چهره‌هاي سياسي ايران در منطقه جماران تهران افتتاح شد.
روحاني: FATF خوب يا بد لازمه ارتباط مالي با جهان است
رئيس جمهور در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشكي گفت: نقد و نظر آزادانه دانشجويان در اين جلسه، نشانه توفيق جنبش دانشجويي است.
پرونده اي بزرگ تر از سلطان سكه و اختلاس 3 هزار ميليارد توماني: از قائم مقام قاليباف چه خبر؟!
مردم پاسخي براي اين سوال ها ندارند ولي همين اندازه مي دانند كه موضوع آنقدر جدي و گسترده و اسفناك بوده است كه متهم را با روش هاي اطلاعاتي از خارج برگردانده اند و مهم تر اين كه شخص رهبر معظم انقلاب ورود كرده و دستور رسيدگي داده اند.
مجلس به اصلاحيه CFT رأي مثبت داد
نمايندگان مجلس با اصلاحات كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي در مورد الحاق دولت جمهوري اسلامي ايران به كنوانسيون بين‌المللي مقابله با تأمين مالي تروريسم با 125 رأي موافق، 59 رأي مخالف و 6 رأي ممتنع از مجموع 206 نماينده حاضر در جلسه موافقت كردند
آقاي شهردار! در كالبد تهران «روح» بدميد...
شهردار جديد تهران به جاي ساختمان درخت بكارد. شهردار تهران به جاي پل، پارك بسازد. به جاي اتوبان، تهران را گل‌كاري كند. تهران نفس مي‌خواهد. تهران بايد در كنار مدرن بودن تبديل به يك شهر فرهنگي شود. شهري كه بشود زندگي را در آن ديد. اين كه انسان‌ها هميشه در رفت و آمد باشند، نشانه زندگي نيست...
آمريكاي ترامپ گرفتار تناقض در قطعنامه "2231"
ظاهرا مقامات آمريكاي ترامپ فراموش كرده اند كه اگر قطعنامه 2231 وجاهت و موضوعيتي دارد، از ناحيه "برجام" است.
محمد بن سلمان در آغوش پوتين/ رياض در مسير مسكو
اردوغان رئيس جمهوري تركيه زماني به پوتين نزديك شد كه با آمريكا و اروپا بر سر چند موضوع از جمله حقوق بشر، سركوب فعالان كُرد، بازداشت يك شهروند آمريكايي و ... وارد چالش شد، به مسكو نزديك تر شد.
استكبار از بيداري اسلامي در منطقه سيلي خواهد خورد
مقام معظم رهبري در ديدار مسئولان نظام و سفراي كشورهاي اسلامي: در دوراني كه جهان در تاريكي جهل و فريب جاهليت فرو رفته بود، خداوند نور پيامبر را به بشريت اعطا كرد؛ امروز هم اگر از اين نور تبعيت كنيم، نتيجه‌اش فلاح و رستگاري است.
خداحافظي 9 مقام در نهاد رياست جمهوري با اجراي قانون منع بكارگيري بازنشستگان
علي يونسي، مسيح مهاجري و اكبر تركان از جمله افراد مستعفي هستند كه رييس جمهوري با استعفاي آنها از سمت هايشان موافقت كرده است.
مقام معظم رهبري در ديدار رئيس جمهور عراق: كنار برادران عراقي خواهيم بود / مقابل دشمنان «عراقِ قدرتمند و آرام» با قدرت بايستيد
رهبر انقلاب اسلامي در ابتداي ديدار با تبريك به آقاي برهم صالح به‌دليل برگزيده شدن براي مسئوليت بزرگ رياست جمهوري در كشور مهم عراق، به ارتباطات ريشه دار و عميق و تاريخي دو ملت ايران و عراق اشاره كردند و گفتند: ارتباطات دو ملت بي نظير است كه نمونه بارز آن، پياده روي بزرگ اربعين است.
سفير اسبق بريتانيا در ايران: سياست ترامپ در قبال ايران محكوم به شكست است
دالتون: رهبران ايران هيچ گاه حاضر نخواهند شد از موضع ضعف پشت ميز مذاكره با دولت ترامپ بنشينند.. آنها مايلند اين كار را از موضع قدرت انجام دهند.
انتقاد شديد فرمانده پليس راه از وضعيت ناايمن محور محل تصادف "نوربخش" /بارها براي رفع نقص تذكر داديم اما كسي اعتنا نكرد
اين محور ۲۴ بريدگي ناايمن دارد كه دور برگردان به حساب نمي آيد ولي عملا به همين منظور استفاده شده است
سيا: قتل خاشقجي به دستور محمد بن سلمان بود
گفته شده است كه سازمان سيا پس از بررسي شواهد و مدارك به دست آمده و از جمله پس از ارزيابي تماس تلفني خالد بن سلمان، برادر شاهزاده عربستان با جمال خاشقجي به اين نتيجه رسيده است.
پيروز حناچي شهردار پايتخت شد
در جلسه علني امروز شوراي شهر تهران، پس از رأي گيري اعضا، پيروز حناچي با ۱۱ راي شهردار تهران شد.
با اروپا بمانيم؛ ترامپ به دنبال بردن ايران به گوشه رينگ است
شرايط ايران اصلا خوب نيست يا حداقل فعلا خوب نيست. اين خوب نبودن حال در حالي است كه برخلاف سال‎‌ها ما ديگر در عرصه بين الملل تنها نيستيم و كشورها در مناقشه برجام، طرف ايران را مي‌گيرند حالا تصور كنيد همچون گذشته بسياري از كشورهاي دنيا سمت امريكا بودند و تلاش مي‌كردند از تمام ابزار خود براي تحريم ايران استفاده كنند.
#   ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷   ۱۵۱
تعداد: ۲,۲۵۳
صفحه ۱ از ۱۵۱
 
Copyright © 2013 - TAMADDON