جستجو
شنبه - ۰۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶ حزب تمدن > اخبار > لیست اخبار
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
كساني كه دوست دارند چتر نظام بزرگ نباشد
آنها رييس جمهور را فتنه گر و غيرانقلابي خطاب كرد. همين افراد جهانگيري و مطهري را هم ضد انقلاب و فتنه گر خواندند. به همين راحتي داستان روز قدس تغيير پيدا كرد.
13 شرط براي پايان تحريم قطر
چهار كشور عربي كه قطر را به اتهام حمايت از تروريسم تحريم كرده اند، فهرستي با سيزده درخواست شامل كاهش روابط با ايران و تعطيلي شبكه تلويزيوني الجزيره را براي مقامات قطر ارسال كرده اند.
4 نكته درباره تغييرات در سعودي/ آينده روابط تهران -رياض در سايه وليعهدي محمد بن سلمان
به تازگي ايران و سعودي در حوزه اوپك و حل بحران سياسي لبنان به توافقاتي رسيدند كه مي تواند پيش زمينه همكاري و تعامل در ساير حوزه ها باشد.
بيانيه حزب تمدن اسلامي به مناسبت روز جهاني قدس و دعوت به راهپيمايي اين روز بزرگ
حزب تمدن اسلامي با سپاس از خداوند بزرگ و با بهترين درودها به فرزندان غيور ملت ايران كه در پيروي از رهبر عاليقدرمان سيلي محكمي به گوش داعشيان خبيث نواختند و اقتدار موشكي جمهوري اسلامي را به رخ جهانيان كشيده و موجب ترس و وحشت مستكبران و شادي و اميد به مستضعفان گرديدند، از خداوند قادر متعال نجات ملت فلسطين ـ ملت يمن ـ ملت بحرين ـ ملت حجاز و نابودي ستمگران عالم بويژه تكفيري‌ها ـ داعشي‌ها و صهيونيست‌هاي پليد را خواستار است و همگان را به راهپيمايي بزرگ جمعه 28 رمضان دعوت مي‌كند.
روحاني: پاسخ موشكي سپاه به داعش كاملا درست، بجا و ضروري بود
به افرادي كه مي خواهند خيانت كنند، پاسخ قاطع خواهيم داد.
مقام معظم رهبري به نخست وزير عراق: به آمريكايي‌ها اعتماد نكنيد؛ منتظر فرصت براي ضربه‌زدن هستند
رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار با حيدر العبادي نخست وزير عراق تاكيد كردند: بايد در مقابل امريكايي‌ها هوشيار بود و به هيچ وجه به آنها اعتماد نكرد زيرا امريكا و اذناب او، مخالف «استقلال، هويت و وحدت عراق» هستند.
نخست وزير عراق: همه‌پرسي استقلال كردستان عراق "غيرقانوني" و "مشكل ساز" است
العبادي افزود: مستقل شدن منطقه كردستان عراق بر مشكلات منطقه كردستان خواهد افزود به خصوص كه خود كُردها نيز بر آن به توافق نظر نرسيده‌اند.
پايان جمهوريت نظام؟ هرگز!
برخي در سخنان و بيانيه هاي خود به گونه اي اظهار نظر مي كنند كه گويا قرار است در ادامه جمهوري اسلامي، رأي مردم به حاشيه برود و نهايتاً از حيز انتفاع ساقط شود!
گنج اطلاعاتي داعش دستگير شد
مقامات امنيتي عراق از دستگيري مسئول اطلاعات داعش در موصل خبر دادند.
حمله موشكي سپاه پاسداران از غرب ايران به مراكز تروريست ها در سوريه
سپاه پاسداران منطقه ديرالزور در شرق سوريه را با هدف تنبيه تروريست ها، مورد حمله موشكي قرار داد.
مقام معظم رهبري: به هارت و هورت اين كسي كه تازه در آمريكا آمده نگاه نكنيد
مقام معظم رهبري تصريح كردند: اين انقلاب از اول با دشمني‌هاي سخت مواجه بود؛ حالا به اين هارت‌وهورت‌هاي اين كسي كه تازه آمده در آمريكا نگاه نكنيد؛ اين‌ها جديد نيست.
در شرايط امروز بايد بيشتر به اهداف آينده بنگريم نه رقابت هاي ديروز
رئيس جمهور در ضيافت افطار با اصحاب رسانه، فعاليت و كار در عرصه رسانه را كار پيامبري و مقدس دانست و تاكيد كرد:همان‌طور كه قرآن مي‌گويد رسول بايد امين باشد، همه رسانه‌ها نيز بايد واقعيت‌ها و حقايق اين جامعه را به خوبي به مردم ابلاغ كنند و به دنبال تحقق اهداف ملي باشند.
واكنش ايران به تصويب تحريم‌هاي جديد در سناي آمريكا
دستگاه ديپلماسي كشورمان و برخي نمايندگان مجلس در واكنشي سريع به تصويب تحريم‌هاي جديد عليه ايران در سناي آمريكا ضمن تاكيد بر پايبندي جمهوري اسلامي به برجام، نقض يكجانبه اين سند را ازسوي آمريكا ناممكن دانستند.
سياست كاسبكارانه و بدون اصول دولت ترامپ
هنوز يك ماهي نيست كه دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريكا با سفر به رياض و ديدار با مقامات سعودي بزرگ‌ترين قرارداد فروش تسليحاتي تاريخ را به ارزش 480 ميليارد دلار با پادشاهي سعودي منعقد كرد.
وزارت دفاع روسيه: ابوبكربغدادي احتمالا كشته شده است
وزارت دفاع روسيه از كشته شدن احتمالي سركرده داعش در حملات هوايي اين كشور به شهر «رقه» خبر داد.
#   ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷   ۱۳۵
تعداد: ۲,۰۲۳
صفحه ۱ از ۱۳۵
 
Copyright © 2013 - TAMADDON