جستجو
یک شنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲ حزب تمدن > اخبار حزب > اساسنامه حزب تمدن اسلامي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
اخبار حزب > اساسنامه حزب تمدن اسلامي

حزب تمدن اسلامي تشكلي است كه به استناد قانون فعاليت نحوه احزاب  و گروه هاي سياسي و آئين نامه آن  بمنظور سازماندهي نيروهاي متعهدو كارآمد جهت افزايش خدمتگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ،آنان را شناسايي،جذب وآموزش ميدهد تشكيل شده و در اين اساسنامه به اختصار حزب ناميده مي شود.

 

متن كامل اساسنامه بصورت فايل PDF قابل دانلود مي باشد.

ضمیمه
  اساسنامه.pdfاساسنامه.pdfحجم فایل: ۱۸۷.۲۷ کیلوبایت - دریافت فایل: ۱۳۸
 
Copyright © 2013 - TAMADDON