جستجو
چهارشنبه - ۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴ حزب تمدن > بيانيه ها > بيانيه حزب تمدن اسلامي به مناسبت ورود به دهه پنجم انقلاب و تشكر از حضور قدرتمندانه مردم در راهپيمايي 22 بهمن / سال 97
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
جمعه - ۲۰ دی ۱۳۹۸
بيانيه حزب تمدن اسلامي به مناسبت ورود به دهه پنجم انقلاب و تشكر از حضور قدرتمندانه مردم در راهپيمايي 22 بهمن / سال 97


بيانيه حزب تمدن اسلامي

به مناسبت ورود به دهه پنجم انقلاب

و تشكر از حضور قدرتمندانه مردم در راهپيمايي 22 بهمن

 

بسم الله الرحمن الرحيم

با تبريك ميلاد با بركت كوثر قرآن و درود و هزاران سلام بر ملت رشيد و فداكار ايران اسلامي كه در چهلمين سال پيروزي انقلاب آگاهانه و مقتدر با حضوري به مراتب بيشتر و چشمگيرتر از سال‌هاي گذشته يكبار ديگر به جهانيان ثابت كرد كه هيچگاه از آرمان‌ها و اعتقاداتش خسته و  دلسرد نشده و نظام جمهوري اسلامي برآمده از خون شهيدان را چون جان عزيز مي‌دارد و براي حفظ و حراست از آن مستحكم‌تر از گذشته ايستاده و با الهام از روح بلند حضرت امام خميني (ره) و پيروي از رهبر فرزانه و حكيم خود يكي پس از ديگري قله‌هاي سعادت و افتخار را فتح مي‌كند.

بيانيه حكيمانه و راهبردي مقام معظم رهبري با عنوان گام دوم انقلاب پيروزي‌هاي پيش روي ملت بزرگ ايران به خوبي ترسيم كرده و توجه شگرف معظم‌لّه به جوانان در جهاد بزرگ براي ساختن ايران اسلامي بزرگ را به مثابه منشوري براي دومين مرحله خودسازي، جامعه‌پردازي و تمدن‌سازي و فصل جديد زندگي جمهوري اسلامي نويد داده است. اين گام دوم، انقلاب را به آرمان بزرگش كه ايجاد تمدن نوين اسلامي و آمادگي براي طلوع خورشيد ولايت عظمي (ارواحنا فداه) هست، نزديك خواهد كرد.

حزب تمدن اسلامي ضمن تشكر فراوان از رهبر معظم انقلاب اسلامي به خاطر صدور اين بيانيه مهم و لبيك به حضرتشان از همه تشكل‌ها و احزاب خاضعانه مي‌خواهد كه در تبيين اين بيانيه در بين اعضاء و هواداران خود سعي بليغ نموده وظيفه اسلامي انساني خود را انجام دهند.

حزب تمدن اسلامي با تقديم بهترين درودها به روان تابناك شهيدان عزيز مرزبان مصرانه از مسئولان امر پيگيري مجدانه حادثه و تدبير در خصوص عدم تكرار چنين حوادثي را خواستار است.

مردم در راهپيمايي 22 بهمن نشان دادند كه نه براي آب و نان اگر چه عميقاً در فشار بسر مي‌برند بلكه براي حفظ نظامشان با همه توان به صحنه آمده‌اند و تا پاي جان ايستاده‌اند. و مسئولان نيز بايد بر تلاش خود بيفزايند و با همه توان به صحنه بيايند.

حزب تمدن اسلامي

 

 
Copyright © 2013 - TAMADDON