جستجو
چهارشنبه - ۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷ حزب تمدن > بيانيه ها > دعوت حزب تمدن اسلامي از ملت بزرگ ايران براي راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن / سال 95
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
جمعه - ۲۰ دی ۱۳۹۸
دعوت حزب تمدن اسلامي از ملت بزرگ ايران براي راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن / سال 95


بسم الله الرحمن الرحيم

 

دعوت حزب تمدن اسلامي از ملت بزرگ ايران براي راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن

 

سي هشتمين سالگرد انقلاب شكوهمند اسلامي بارقه ديگري از اميد و نشاط و پيروزي در دل و جان ملت مسلمان و آزاده ايران و ملت‌هاي آزاده جهان ايجاد كرده است. سي و هشت سال تلاش و ايثار و فداكاري يك ملت بزرگ براي حفظ اسلام عزيز و انقلاب و دستاوردهاي عظيم آن تير خلاصي است بر قلب استكبار جهاني و حسودان و حراميان عالم.

گرچه امسال با فقدان نام‌آوران بزرگي همچون آيت‌الله موسوي اردبيلي و رادمرد ميدان‌هاي بحران، فقيه خستگي ناپذير، آيت‌الله هاشمي رفسنجاني و حادثه غم‌انگيز آتش‌نشانان شهيد و قهرمان‌مان غمي سنگين بر دل اين ملت صبور وارد آمد اما ضرورت پاسداشت اين انقلاب الهي و خاطره امام راحل عظيم‌الشأن و شهيدان انقلاب و دفاع مقدس و مدافعان حرم، همگان را به تكريم و تجليل از آن فجرآفرينان و فداكاران و ايثارگران ملزم و موظف مي‌دارد.

ملت رشيد ايران با الهام از روح بلند حضرت امام خميني و پيروي از حضرت آيت‌الله خامنه‌اي مدظله، همچنان با نشاط و مقاوم با حفظ روحيه انقلابي در همه‌ي صحنه‌هاي انقلاب از جمله انتخابات پر شور آينده شركت خواهد كرد و برگ زرين ديگري بر كتاب افتخارات خود خواهد افزود و نيز پاسخ مستكبران و تازه به دوران رسيده‌هاي آمريكايي را با حضور يكپارچه و دشمن‌شكن خود خواهند داد.

حزب تمدن اسلامي همچون هميشه با گرامي داشت ايام الله مبارك فجر و شهيدان افتخار آفرينش همگان را به راهپيمايي پرشكوه و پرصلابت 22 بهمن دعوت مي‌كند.

 

حزب تمدن اسلامي

 
Copyright © 2013 - TAMADDON