جستجو
چهارشنبه - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳ حزب تمدن > بيانيه ها > راهپيمايي سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي / 93
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
شنبه - ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
راهپيمايي سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي / 93


بسم‌الله الرحمن الرحيم

 

دعوت حزب تمدن اسلامي براي راهپيمايي سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

 

 

سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب بزرگ اسلامي و دهه‌ي مبارك فجر را به محضر حضرت بقيه‌اله الاعظم روحي‌فداه، حضرت امام خميني رضوان‌‌اله تعالي عليه و خلف صالح ايشان حضرت آيت‌اله خامنه‌اي مدظله‌العالي و ملت رشيد و سرافراز ايران اسلامي تبريك و تهنيت مي‌گوييم.

ملت رشيد ايران در حالي اين پيروزي عظيم را كه حاصل سال‌ها مجاهدت و فداكاري ملتي بزرگ و نستوه با رهبري مرجعي عاليقدر و همراهي علما و روحانيت معظم و آحاد مردم ايثارگر و انقلابي است، جشن مي‌گيرد كه در همه زمينه‌هاي فرهنگي ـ سياسي ـ اجتماعي ـ اقتصادي و ساير زمينه‌ها بويژه دانش هسته‌اي به پيشرفت‌هاي شگرفي نائل گرديده و اين، همه از بركات اسلام عزيز و انقلاب اسلامي است.

حزب تمدن اسلامي ضمن تبريك مجدد از عموم ملت ايران دعوت مي‌كند كه به پاس ارج نهادن به خون‌هاي پاك شهداي گرانقدر و خانواده بزرگ ايثارگران و جانبازان و شكرگزاري به درگاه حضرت باريتعالي با صفوفي محكم و استوار يكبار ديگر وحدت و يكپارچگي امت اسلامي را در راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن به نمايش بگذارد و به جهانيان اعلام كنند كه انقلاب بزرگ اسلامي همچنان الهام‌بخش همه انقلاب‌هاي مردمي و بيداري اسلامي و حامي تمامي آزادگان و سلحشوران عرصه‌ي حق و عدالت در سراسر جهان است.

 حزب تمدن اسلامي

 
Copyright © 2013 - TAMADDON