جستجو
دوشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۳ حزب تمدن > اخبار حزب > نخست وزيرجديد تركيه: عادي سازي روابط با اسرائيل بسيار نزديك است
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
اخبار حزب > نخست وزيرجديد تركيه: عادي سازي روابط با اسرائيل بسيار نزديك است

به گزارش خبرگزاري قدس (قدسنا)، روزنامه تايمز اسرائيل در خبري نوشته است "بينالي ييلديريم" نخست‌وزير جديد تركيه در اظهاراتي گفت كه تمايل دارد تا هيچ تنشي ميان تركيه و همسايگان مديترانه ايي و درياي سياه از جمله، مصر، اسرائيل، روسيه و سوريه وجود نداشته باشد.

ييلديريم كه از متحدان نزديك "رجب طيب اردوغان" رئيس‌جمهور تركيه محسوب مي‌شود، سكان نخست وزيري تركيه را به دست گرفته است.
در همين راستا وي در اولين مصاحبه خود به عنوان نخست‌وزير تصريح كرد:"ما نمي‌توانيم به طور دائمي با اسرائيل، سوريه، روسيه و مصر كه هم مرز درياي سياه و مديترانه هستند دشمن باقي بمانيم."

 
Copyright © 2013 - TAMADDON