جستجو
چهارشنبه - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰ حزب تمدن > اخبار حزب > همدلي و همزباني در جهت آرمان‌هاي امام و رهبري
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
اخبار حزب > همدلي و همزباني در جهت آرمان‌هاي امام و رهبري

كانون حزب تمدن اسلامي عصر شنبه 2/3/94 در محل دفتر حزب تشكيل جلسه داد. در اين جلسه كه دبيركل و تعدادي از اعضاي شوراي مركزي نيز حضور داشتند همدلي و همزباني در جهت آرمان‌هاي امام و رهبري، فعال شدن قانونمند احزاب در راستاي تحكيم ميثاق وحدت بين احزاب رسمي كشور و تقويت فرهنگ تحذب براساس استفاده از ظرفيت تشكل‌هاي سياسي براي تحقق آرمان‌هاي نظام جمهوري اسلامي و پيشرفت كشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد حزب تمدن اسلامي همچنان با حضور فعال در خانه احزاب نسبت به اهداف عاليه خانه احزاب و ايجاد توازن بين جريان‌هاي فكري كشور اهتمام ورزد و پيشنهادات خود را در اين زمينه براي اصلاح اساسنامه خانه احزاب رسماً ارائه كند.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON