جستجو
چهارشنبه - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۸ حزب تمدن > اخبار حزب > برنامه‌ريزي براي انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
اخبار حزب > برنامه‌ريزي براي انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري

شوراي مركزي حزب تمدن اسلامي تشكيل شد. در اين جلسه ستاد برنامه‌ريزي براي انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري گزارشي ارائه كرد و نسبت به پيشنهادات رابطين استاني تصميماتي اتخاذ شد.

در اين جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص استاني شدن انتخابات و آسيب‌هاي آن، موضع حزب تمدن اسلامي بدين شرح اعلام گرديد:

طرح انتخابات استاني به انتخاب مستقيم مردم و به وحدت و همزيستي اقوام و مذاهب و وحدت ملي آسيب خواهد رساند و مشاركت مردم را با توجه به بي‌تفاوتي نسبت به نامزدهاي شناخته شده در هر شهرستان را كم خواهد كرد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON