جستجو
چهارشنبه - ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱ حزب تمدن > اخبار > تبريك روحاني به ابراهيم رييسي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
تبريك روحاني به ابراهيم رييسي


رييس جمهور گفت: به منتخب مردم تبريك مي‌گويم حالا چون هنوز رسماً اعلام نشده من هم با توجه به قانون يك مقدار تبريك رسمي را به تعويق مي‌اندازم، اما منتخب معلوم است در اين انتخابات كه چه كسي راي به اندازه كافي آورده است.

به گزارش ايسنا، حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني در ابتداي جلسه ستاد ملي مقابله با كرونا با اشاره به برگزاري انتخابات رياست جمهوري و انتخاب سيزدهمين رئيس جمهوري ايران، تصريح كرد: من تبريك مي‌گويم به منتخب مردم حالا چون هنوز رسماً اعلام نشده من هم با توجه به قانون يك مقدار تبريك رسمي را به تعويق مي‌اندازم، اما منتخب معلوم است در اين انتخابات كه چه كسي راي به اندازه كافي آورده است.

وي افزود: ۴۵ روز ديگر مسئوليت رياست جمهوري را رسماً به عهده خواهد گرفت و  اين دولت به پايان مي‌رسد.

روحاني يادآور شد: پيشاپيش افتخار مي‌كنم كه در دولتي بوديم كه سخت‌ترين ايام تاريخ ايران را شاهد بوديم و بار مسئوليت را در اين مخصوصا ۳ سال و نيم به عهده گرفتيم كه هم تحريم و هم كرونا را داشتيم و در پيشگاه خداوند شاكر هستيم كه توفيقات اين ايام را به مردم و ما داد.

رييس جمهوري گفت: اميدواريم در ۴۵ روز آينده روزهاي بهتري هم از لحاظ تحريم و هم كرونا و هم شرايط كشور براي دولت بعدي باشد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON