جستجو
چهارشنبه - ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹ حزب تمدن > اخبار > آملي لاريجاني: از هيچ فرد فاسدي حمايت نكرده و نخواهم كرد
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
آملي لاريجاني: از هيچ فرد فاسدي حمايت نكرده و نخواهم كرد


رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينكه هيچ‌گاه از هيچ فرد فاسدي حمايت نكرده و نخواهم كرد، گفت: اگر اتهامي به كسي متوجه است، دستگاه قضايي بايد با معيارهاي قانوني و شرعي بدان رسيدگي كند.

به گزارش عصرايران به نقل از فارس، آيت الله صادق آملي لاريجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در پيامي از بيانات حكيمانه و الطاف كريمانه رهبر معظم انقلاب، قدرداني كرد.

آيت الله آملي لاريجاني در اين پيام ضمن تاكيد و حمايت از برخورد با فساد آورده است: از الطاف پدرانه جناب عالي، خالصانه و خاضعانه تشكر ميكنم و از خداوند متعال دوام عمر و توفيق و تسديد آن بزرگوار را خواستارم.

متن نامه رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام به محضر مقام معظم رهبري به اين شرح است:

بسمه تعالي

محضر مبارك رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي دامت بركاته
بعد التحيه و السلام ‌، از بيانات حكيمانه و الطاف كريمانه حضرت مستطاب عالي نسبت به اين حقير، صميمانه تشكر مي‌كنم.

برخورد با فساد چه در درون قوه قضاييه و چه در بيرون آن، از راهبردهاي اساسي نظام از ابتداي تاسيس تا كنون بوده است و گواه آن تاكيداتي است كه جنابعالي در زمانهاي مختلف بر اين امر نموده ايد.

اينجانب در هر دو دوره قبلي قوه قضاييه، به همراه مسوولان عالي قضايي و رؤساي دادگستري ها و دادستان ها، اين راهبرد اساسي مورد تاكيد رهبري نظام را، با قاطعيت تمام دنبال كرده ايم.

متاسفانه همه كساني كه از قاطعيت دستگاه قضايي و تصميمات انقلابي آن در دفاع از نظام جمهوري اسلامي ضربه خورده بودند، گويي به يكباره فضايي براي انتقام يافتند ودر اين مسير ظلم وهتك بسيار كردند كه نيازي به انعكاس آنها نيست، ان الله يدافع عن الذين آمنوا. و ان الله مع الصابرين.

اينجانب قبلاً گفته ام و يكبار ديگر به محضر جناب عالي عرض مي‌كنم كه هيچ‌گاه از هيچ فرد فاسدي حمايت نكرده و نخواهم كرد. كلامي از بنده را مستند قرار داده‌اند كه هيچ دلالتي بر خلاف آنچه گفته ام ندارد. اگر اتهامي به كسي متوجه است، دستگاه قضايي بايد با معيارهاي قانوني و شرعي بدان رسيدگي كند، اين وظيفه دستگاه قضايي و حق عمومي است.

در پايان مجددا از الطاف پدرانه جناب عالي، خالصانه و خاضعانه تشكر ميكنم و از خداوند متعال دوام عمر و توفيق و تسديد آن بزرگوار را خواستارم. والسلام عليكم و رحمة الله.

صادق آملي لاريجاني
رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام

 
Copyright © 2013 - TAMADDON