جستجو
چهارشنبه - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱ حزب تمدن > اخبار > رويترز: جلسه پرتنش ديپلمات‌هاي اروپايي با وزارت خارجه ايران
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
رويترز: جلسه پرتنش ديپلمات‌هاي اروپايي با وزارت خارجه ايران


خبرگزاري رويترز در گزارشي مدعي شد ديپلمات‌هاي اروپايي در تهران هشدار شديدي به وزارت امور خارجه ايران داده‌اند.

به گزارش عصر ايران و بر اساس اين گزارش رويترز، ديپلمات‌هاي اروپايي از 6 كشور فرانسه، بريتانيا، آلمان، هلند، بلژيك و دانمارك در روز هشتم ژانويه – 11 روز پيش- با مقامات وزارت خارجه در تهران جلسه‌اي پرتنش برگزار كرده‌اند.

رويترز مدعي شده، در اين جلسه پس از ارايه هشدار ديپلمات‌هاي اروپايي، مقامات وزارت خارجه ايران كه در جلسه حاضر بوده‌اند از جاي خود بلند شده و اتاق را ترك كرده‌اند.

بر اساس اين گزارش، هشدار كشورهاي اروپايي درباره تحمل نكردن آزمايش‌هاي موشكي و ادعاي تلاش ايران براي انجام عمليات تروريستي در خاك اروپا بوده است.

جمهوري اسلامي ايران بارها تلاش براي انجام ترور در خاك اروپا را تكذيب كرده و اين اتهامات را ساخته و پرداخته محافل خاص آمريكايي و اسراييلي براي خرابكاري در روابط تهران و پايتخت‌هاي اروپايي دانسته است.

همچنين جمهوري اسلامي ايران بارها تاكيد كرده كه برنامه موشكي ايران صرفا جنبه دفاعي داشته و ارتباطي به ديگر كشورهاي جهان ندارد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON