جستجو
یک شنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴ حزب تمدن > اخبار > آيت الله آملي لاريجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام شد
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
آيت الله آملي لاريجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام شد


آيت‌الله آملي لاريجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت و عضو فقهاي شوراي نگهبان شد

به گزارش عصرايران، با حكم مقام معظم رهبري آيت‌الله آملي رئيس مجمع تشخيص مصلحت و عضو فقهاي شوراي نگهبان شد.

متن حكم مقام معظم رهبري به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

آيت الله جناب آقاي حاج شيخ صادق آملي لاريجاني دامت توفيقاته

با توجه به نقش بي‌بديل مجمع تشخيص مصلحت نظام در اداره و قوام و استحكام نظام مقدس جمهوري اسلامي و با عنايت به ارتحال عالم مجاهد آيت الله هاشمي شاهرودي رحمة‌الله‌عليه و ضرورت سامان‌يابي هر چه سريعتر اركان مجمع، جنابعالي را به رياست آن مجمع مهم و تأثيرگذار و نيز به عضويت فقهاي شوراي محترم نگهبان منصوب مي‌كنم.

همان‌طور كه پيش از اين در حكم دوره‌ي جديد آمده است، مجمع در اين دوره عهده‌دار مسئوليت مهم و اساسي تغييرات در ساختار و محتواي آن نهاد مؤثر و مهم نيز مي‌باشد كه با توجه به سابقه‌ي برجسته و ارزشمند جنابعالي در شوراي نگهبان و مديريت پر تلاش و عالمانه و مخلصانه بر قوه قضائيه، اميد مي‌رود با حضور فعال و عالمانه اعضاي محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام و ايفاي نقش مؤثر دبيرخانه و دبير محترم در انجام وظايف خود تحت نظارت و اشراف رياست مجمع، مسئوليت‌هاي محوله در اين دوره در كمال اتقان و به بهترين وجه به انجام برسد.

با عنايت به اهميت مسئوليتها در مجمع و شوراي نگهبان انتظار مي‌رود در فرصت زماني مناسب، با تنسيق امور در قوه قضائيه، در مسئوليت‌هاي خطير يادشده مُتَمحّض گرديد. از خداوند متعال توفيق وافر و كمك همه‌جانبه‌اش را براي آن جناب و همكاران مسألت مينمايم.

والسلام عليكم و رحمة الله

سيّد علي خامنه‌اي

۹ دي ۹۷

 
Copyright © 2013 - TAMADDON