جستجو
چهارشنبه - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۶ حزب تمدن > اخبار > پيام مقام معظم رهبري به مناسبت حضور حماسي ملت در راهپيمايي 22 بهمن‌ماه
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
پيام مقام معظم رهبري به مناسبت حضور حماسي ملت در راهپيمايي 22 بهمن‌ماه


متن پيام رهبر معظم انقلاب به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت عزيز و سربلند ايران! امروز عزم و بصيرت شما حادثه‌ي بزرگ و خيره كننده‌ئي آفريد.

عظمت راه‌پيمائي امروز شما كه به نظرِ محاسبه‌گرانِ دقيق، از سالهاي پيش پرجمعيت‌تر و پرشورتر بود، پاسخ قاطع و دندان‌شكني به بيگانگان و دشمنان و سست‌عهدان داد.

دشمن با تكيه بر تصوّر ناقص و باطل خود از ايران و ايراني، همه‌ي توان و تلاش تبليغي خود را بر اين متمركز كرده بود كه 22 بهمن امسال را بي‌رونق و احياناً به ضد خود تبديل كند.

شما عملاً زنده و پويا بودن انقلاب را به رخ آنان كشيديد و پايبندي به آرمانهاي امام راحل را با شعارهاي خود و با حضور گرم خود، با صداي بلند فرياد كرديد. نهيب ملت ايران دشمن را به عقب ميراند و عزم راسخ او معادلات غلط آنان را به هم ميريزد. مسئولان كشور قدر اين پديده‌ي بي‌نظير را بدانند و با استقامت كامل و روحيّه‌ي انقلابي و عمل جهادي به ملت عزيز خدمت و از آرمانهاي انقلاب دفاع كنند.

آينده متعلق به ملت بيدار و بصير ماست، ما مسئولان بايد بكوشيم از ملت عقب نمانيم. ولا تهنوا و لاتحزنوا و انتم الأعلون ان كنتم مؤمنين


والسلام عليكم و رحمت الله
بيست و دوم بهمن 1396
سيد علي خامنه‌اي

 
Copyright © 2013 - TAMADDON