جستجو
دوشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۴ حزب تمدن > اخبار > بيانيه حزب تمدن اسلامي در مورد پيروزي جبهه مقاومت اسلامي در محو فتنه داعش از سرزمين‌هاي اسلامي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
بيانيه حزب تمدن اسلامي در مورد پيروزي جبهه مقاومت اسلامي در محو فتنه داعش از سرزمين‌هاي اسلامي


بسم الله الرحمن الرحيم

انا فتحنا لك فتحاً مبينا

 

پيروزي غرورآفرين و فتح مبين جبهه مقاومت اسلامي در محو فتنه داعش و ريشه كن شدن اين شجره‌ي خبيثه توسط فرزندان برومند اسلام به فرماندهي سردار سرافراز اسلام و انقلاب سرلشگر حاج قاسم سليماني را به رهبر معظم انقلاب ـ خانواده‌هاي شهداي گرانقدر مدافع حرم و همه عاشقان قرآن و اهل بيت عليهم السلام تبريك و تهنيت مي‌گوييم.

حزب تمدن اسلامي با سپاس به درگاه حضرت احديت اين پيروزي بزرگ را مرهون همدلي و فداكاري همه مسئولان و مردم مسلمان و انقلابي ايران و رزمندگان مقاوم عراق و سوريه بويژه حزب اله رشيد لبنان و ساير نيروهاي حشد الشبي عراق - فاطميون افغانستان زينبيون پاكستان - حيدريون سوريه و ساير سربازان و بسيجيان گمنام مي‌داند و از خداوند بزرگ وحدت هرچه بيشتر آحاد امت اسلامي در رويارويي با استكبار جهاني بويژه آمريكا و رژيم اشغالگر قدس را مسألت مي‌دارد.

با بهترين درودها به ارواح تابناك شهيدان انقلاب و دفاع مقدس و مدافع حرم بويژه روح بلند حضرت امام روح‌اله (ره) مجدد اسلام ناب محمدي(ص) در عصر حاضر، مجد و عظمت اسلام و مسلمين، سربلندي ايران اسلامي و رهبر حكيم و فرزانه انقلاب حضرت آيت اله خامنه‌اي (مدظله العالي) را از خداوند متعال خواستار است.

حزب تمدن اسلامي 

 
Copyright © 2013 - TAMADDON