جستجو
شنبه - ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۴ حزب تمدن > اخبار > حمله موشكي سپاه پاسداران از غرب ايران به مراكز تروريست ها در سوريه
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
حمله موشكي سپاه پاسداران از غرب ايران به مراكز تروريست ها در سوريه


روابط عمومي كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اطلاعيه اي از حمله موشكي نيروي هوافضاي سپاه به مقرّ فرماندهي و مراكز تجمع و پشتيباني تروريست هاي تكفيري در ديرالزور سوريه، با هدف مجازات عاملين جنايت تروريستي اخير تهران خبر داد.
به گزارش عصرايران به نقل از سپاه نيوز؛ متن اطلاعيه روابط عمومي كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي كه لحظاتي پيش صادر شد، به شرح زير است: 
بسم الله الرحمن الرحيم 
در پي جنايت تروريستي 17 خردادماه 96 تروريست هاي تكفيري در تهران كه به شهادت 18 تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحيت جمعي ديگر از هموطنان عزيز منجر گرديد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اعلام كرد: "ريخته شدن هيچ خون پاكي را بدون پاسخ نمي گذارد."
بر اين اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با استعانت از ذات اقدس الهي و به نيابت از ملّت قهرمان و دشمن ستيز ايران و خانواده معظم شهدا و آسيب ديدگان عمليات تروريستي در حرم مطهر حضرت امام (ره) و ساختمان اداري مجلس شوراي اسلامي، لحظاتي پيش مقرّ فرماندهي و مراكز تجمع و پشتيباني و ساخت خودروهاي انتحاري تروريست هاي تكفيري در منطقه ديرالزور در شرق سوريه را با هدف تنبيه تروريست هاي جنايتكار، مورد حمله موشكي قرار داد. 
در اين عمليات تعدادي موشك ميان برد زمين به زمين از پايگاههاي موشكي نيروي هوافضاي سپاه در استان هاي كرمانشاه و كردستان، تروريست هاي تكفيري را هدف ضربات مهلك و كوبنده قرار داد. 
گزارش هاي دريافتي حكايت از هلاكت تعداد زيادي از تروريست هاي تكفيري و انهدام تجهيزات، سامانه ها و سلاح هاي آنان دارد. 
پيام اين اقدام انقلابي و مجازات گونه كاملا روشن است؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به تروريست هاي تكفيري و حاميان منطقه اي و فرامنطقه اي آنان هشدار مي دهد، در صورت تكرار اقدامات پليد و شيطاني عليه ملت ايران، خشم انقلابي و شعله هاي آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملين و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنايتكاران را به جهنم رهنمون مي سازد. 
به ملّت عظيم الشأن ايران اسلامي اطمينان داده مي شود، پاسداران انقلاب به فضل الهي و با همراهي و مشاركت ساير نيروهاي نظامي، انتظامي، اطلاعاتي و امنيتي كشور براي صيانت از امنيت ملي و شكست فتنه ها و پديده هاي ضد امنيتي، از هيچ تلاشي فروگذار نكرده و اقدامات متناسب را در دستور كار قرار خواهند داد. 

 
Copyright © 2013 - TAMADDON