جستجو
جمعه - ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹ حزب تمدن > بيانيه ها > بيانيه در محكوميت كشتار شيعيان نيجريه / سال 94
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
جمعه - ۰۵ شهریور ۱۳۹۵
بيانيه در محكوميت كشتار شيعيان نيجريه / سال 94


بيانيه حزب تمدن اسلامي در محكوميت كشتار شيعيان نيجريه

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

خبر شهادت مظلومانه تعداد زيادي از شيعيان نيجريه قلب هر انسان آزاده‌اي را به درد مي‌آورد.

همايش عظيم راهپيمايي و حضور نزديك به 30 ميليون عاشق در اربعين حسيني، آتش خشم و كينه دشمنان اسلام و تشيع به ويژه فرقه ظاله بوكوحرام را شعله‌ور ساخت، آنچنان شعله‌اي كه شيعيان مظلوم نيجريه اولين قربانيان اين كينه وحشيانه بودند.

حزب تمدن اسلامي ضمن محكوم كردن اين فاجعه دردناك و هشدار به دولت نيجريه در خصوص تامين سلامت و حفظ امنيت رهبر شيعيان نيجريه آيت‌الله زكراكي و شيعيان آن كشور، اين فاجعه دردناك را به محضر حضرت بقيه‌الله العظم ارواحنا فدا و نايب آن حضرت، مقام معظم رهبري تسليت مي‌گويد. 

 

حزب تمدن اسلامي

 

 
Copyright © 2013 - TAMADDON