جستجو
چهارشنبه - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳ حزب تمدن > بيانيه ها > سالگرد قيام تاريخي 15 خرداد و ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره) / سال 94
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
شنبه - ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
سالگرد قيام تاريخي 15 خرداد و ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره) / سال 94


بسم الله الرحمن الرحيم

 

بيانيه حزب تمدن اسلامي بمناسبت فرارسيدن سالگرد قيام تاريخي 15 خرداد

و ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره)

 

 

روزهاي غم‌انگيز 14 و 15 خرداد يادآور ارتحال ملكوتي رهبر فقيد انقلاب و بنيان‌گذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) و سالگرد قيام خونين و تاريخي 15 خرداد است.

ملت بزرگ ايران اسلامي اين دو روز تاريخي و جانگداز را در حالي برگزار مي‌كند كه تأثير شگفت‌انگيز قيام اسلامي 15 خرداد سال 42 با رهبري مرجع بزرگ جهان تشيع و مقتداي عظيم‌الشأن جهان اسلام حضرت امام روح‌الله الموسوي الخميني قدس سره شريف و شركت خونين‌كفنان آن قيام الهي به برپايي انقلاب بزرگ و بي‌نظير و برگ و بار نشستن شجره‌اي طيبه بنام جمهوري اسلامي ايران معادلات قدرت‌هاي جهاني را بر هم زد، نور اميد را در دل همه حق پرستان و آزادگان تاباند و حاكميت ملتي بزرگ و مسلمان بر سرنوشت خويش و شكست استكبار جهاني و رژيم دست‌نشاندة سلطنتي را رقم زد.

موج بيداري اسلامي و حركت ملت‌هاي آزادة جهان و ترس و شكست حكومت‌هاي فاسد همه و همه با الهام و تأثيرپذيري از اين انقلاب الهي و آن قائد عظيم بزرگ و خلف صالح او مقام معظم رهبري (مدظله العالي) به وقوع پيوسته است.

امسال در شرايطي گراميداشت امام راحل‌مان را برپا مي‌كنيم كه رژيم ددمنش آل سعود با پشتيباني امريكا و ديگر قدرت‌هاي شيطاني ملت مسلمان يمن را مورد حمله همه جانبه و قتل عام زن و كودك و پير و جوان قرار داده است تا جاييكه حتي از ارسال كمك‌هاي انسان‌دوستانه براي آن مردم بيگناه و مظلوم جلوگيري مي‌كند و اين نيست جز فتنه استكبار جهاني كه اين چنين مسلمانان را به جان يكديگر انداخته است غافل از آنكه رزمندگان مسلمان و انصارالله يمن بزودي خواب را از چشمان آمريكا و آل سعود و همه مستكبران و متجاوزان خواهد گرفت و حاكميت خويش را تثبيت خواهند كرد.

حزب تمدن اسلامي با عرض تسليت اين روزهاي غم‌بار به محضر حضرت ولي‌عصر(عج) و نايب بزرگوارش رهبر فرزانه انقلاب و بيت شريف حضرت امام و حوزه‌هاي علميه و ملت بزرگ ايران، همگان را به پيروي از راه ولايت و عمل به وصيت‌نامه سياسي، الهي آن حكيم راحل دعوت مي‌كند.

حزب تمدن اسلامي

 
Copyright © 2013 - TAMADDON