جستجو
شنبه - ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴ حزب تمدن > اخبار > آيت الله علوي گرگاني درگذشت مرحوم ميرمحمدي را تسليت گفت
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
آيت الله علوي گرگاني درگذشت مرحوم ميرمحمدي را تسليت گفت


به گزارش عصر سه شنبه پايگاه اطلاع رساني دفتر آيت الله سيدمحمدعلي علوي گرگاني، وي در اين پيام خطاب به آيت الله سيد موسي شبيري زنجاني از مراجع تقليد، آورده است: درگذشت خواهرزاده جنابعالي، جناب آقاي ميرمحمدي موجب تاثر و تالم اينجانب گرديد.

پيام حاكيست: اينجانب اين ضايعه مولمه را به حضرتعالي و بازماندگان آن مرحوم تسليت عرض كرده و طول عمر جنابعالي را همراه با سلامتي و عزت از خداوند خواستارم و صبر و اجر جزيل را براي بازماندگان آن مرحوم از خداوند متعال خواستارم.

به گزارش ايرنا، سيد محمد ميرمحمدي در روزهاي گذشته در بيمارستان مسيح دانشوري تهران بستري‌شده بود كه پيش از ظهر روز دوشنبه ۱۲ اسفندماه در ۷۲ سالگي درگذشت.

وي نمايندگي حوزه انتخابيه قم در ادوار ششم و هفتم مجلس شوراي اسلامي را بر عهده داشت و از ۲۳ مردادماه ۹۶ به عضويت مجمع تشخيص مصلحت نظام منصوب‌ شده‌بود.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON