جستجو
شنبه - ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵ حزب تمدن > اخبار > استاندار قم درگذشت مرحوم ميرمحمدي را تسليت گفت
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
استاندار قم درگذشت مرحوم ميرمحمدي را تسليت گفت


به گزارش دوشنبه‌شب روابط عمومي استانداري قم، بهرام سرمست در اين پيام آورده است: ضايعه درگذشت برادر مومن جناب آقاي سيد محمد ميرمحمدي نماينده اسبق مردم قم در مجلس شوراي اسلامي و عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام را به حضرت آيت‌الله شبيري زنجاني(مدظله‌العالي) و خانواده مرحوم حضرت آيه الله ميرمحمدي(ره) و عموم بازماندگان تسليت مي‌گويم.

اين پيام ادامه يافته است: از خداوند متعال براي آن مرحوم و والدين تازه درگذشته بزرگوارش از درگاه خداوند متعال مغفرت و علو درجات و براي خانواده و بازماندگان محترم صبر و اجر جزيل آرزومنديم.

سيد محمد ميرمحمدي در روزهاي گذشته در بيمارستان مسيح دانشوري بستري‌شده بود كه پيش از ظهر امروز -دوشنبه- در ۷۲ سالگي درگذشت.

وي نمايندگي حوزه انتخابيه قم در ادوار ششم و هفتم مجلس شوراي اسلامي را بر عهده داشت و از ۲۳ مردادماه ۹۶ به عضويت مجمع تشخيص مصلحت نظام منصوب‌شده بود./

 
Copyright © 2013 - TAMADDON