جستجو
شنبه - ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶ حزب تمدن > اخبار > تسليت سيد حسن خميني در پي درگذشت سيد محمد ميرمحمدي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
تسليت سيد حسن خميني در پي درگذشت سيد محمد ميرمحمدي


به گزارش ايسنا، متن اين پيام به شرح زير است:

«بسمه تعالي
درگذشت تأسف بار انسان فرهيخته و برادر عزيز جناب آقاي دكتر سيد محمد مير محمدي كه پس از هفته اي مبارزه طاقت فرسا با بيماري كرونا دار فاني را وداع گفت، دل همه دوستداران ايشان را به درد آورد.

همراهي ايشان با انقلاب اسلامي از آغازين روزها و انتساب به بيوت متعدده علم و اجتهاد در كنار هوش و سلامت نفس از ايشان مديري توانمند و با ارزش ساخته بود.

اينجانب در اين روزهاي تلخ اين مصيبت را به همه بستگان وي به خصوص همسر محترم و فرزندان عزير و شريف ايشان و هم چنين به داماد گرامي شان برادرم حضرت حجه الاسلام و المسلمين مسيح بروجردي تسليت عرض مي نمايم و از خداي متعال براي آن عزيز غفران واسع و براي بازماندگانشان صبر و اجر مسئلت دارم.

سيد حسن خميني»

 
Copyright © 2013 - TAMADDON