جستجو
یک شنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۰ حزب تمدن > اخبار > وزير علوم درگذشت عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام را تسليت گفت
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
وزير علوم درگذشت عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام را تسليت گفت


به گزارش خبرگزاري مهر،  منصور غلامي، وزير علوم، تحقيقات و فناوري، در پيامي درگذشت دكتر سيدمحمد ميرمحمدي عضو فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام و استاد دانشگاه علامه طباطبايي را تسليت گفت.

متن پيام دكتر غلامي به شرح زير است:

انا للّه و انا اليه راجعون
درگذشت اندوهبار دكتر سيدمحمد ميرمحمدي عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام كه همواره استادي دلسوز و حامي آموزش عالي بود و با عضويت در هيئت امناي دانشگاه‌هاي علامه طباطبايي و پيام نور، نهاد آموزش عالي علاوه بر مقام استادي ايشان از راهنمايي‌هاي دلسوزانه وي در هيات‌هاي امنا نيز برخوردار بود، موجب تألم و تأثر اينجانب شد.

اين ضايعه را به خانواده محترم ايشان و همچنين جامعه علمي و دانشگاهي كشور تسليت مي‌گويم و از خداوند متعال براي آن مرحوم، غفران الهي و علو درجات و براي بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل آرزومندم.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON