جستجو
پنج شنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۹ حزب تمدن > اخبار > رئيس مجلس درگذشت سيدمحمد ميرمحمدي را تسليت گفت
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
رئيس مجلس درگذشت سيدمحمد ميرمحمدي را تسليت گفت


به گزارش خبرگزاري مهر، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در پيامي درگذشت سيدمحمد ميرمحمدي عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام را تسليت گفت.

متن پيام رئيس مجلس شوراي اسلامي به اين شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحيم

انا لله و انا اليه راجعون

درگذشت مجاهد صادق و يار وفادار رهبر معظم انقلاب، مرحوم جناب آقاي دكتر سيدمحمد ميرمحمدي، موجب تاثر و تالم شد. سالهاي حيات با بركت اين شخصيت مردمي، متعهد و ملتزم به تقواي سياسي، يكسره در خدمت به نظام اسلامي گذشت و از دوران جواني تا آخرين سال‌ها، مجاهدت مخلصانه‌اش در اين راه كاستي نگرفت. در دوران طاغوت، در صفوف پر خطر حضور يافت و پس از پيروزي انقلاب و برپايي جمهوري اسلامي، در سنگرهاي حسّاس و اثرگذار، خدمات صادقانه اي نظير نمايندگي مردم شريف قم، رياست دفتر رييس جمهور و عضويت در مجمع تشخيص مصلحت نظام را ارائه كرد.

رحمت واسعه و فضل الهي را براي ايشان مسئلت مي‌كنم و به ملت شريف ايران و خاندان محترم ايشان، علي الخصوص حضرت آيت الله العظمي شبيري زنجاني، بيت شريف مرحوم آيت الله سيدابوالفضل ميرمحمدي و حجت الاسلام و المسلمين سيدعلي محمد يثربي، ديگر بازماندگان، دوستان و دوستدارانشان تسليت مي گويم.

علي لاريجاني

رئيس مجلس شوراي اسلامي

 
Copyright © 2013 - TAMADDON