جستجو
یک شنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۸ حزب تمدن > اخبار > تشكر رهبر انقلاب از مجموعه دست‌اندركاران پزشكي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
تشكر رهبر انقلاب از مجموعه دست‌اندركاران پزشكي


به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي صبح امروز پنج شنبه در ديدار رييس فرهنگستان علوم پزشكي با تشكر صميمانه از وزارت بهداشت و همكاران وزير، پزشكان، پرستاران و كادرهاي درماني و مجموعه دست اندركاران پزشكي كشور در مواجهه و مبارزه با ويروس كرونا، خاطرنشان كردند: اين زحمات بسيار با ارزش، جايگاه جامعه پزشكي و پرستاري را در جامعه بالا مي‌برد كه برده است و اجر و ثواب الهي را به دنبال خواهد داشت.

متن سخنان رهبر انقلاب بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم.

بنده ميخواهم صميمانه تشكر كنم از پزشكان و پرستاران و مجموعه‌ي دست‌اندركاران پزشكي در مواجهه و مبارزه‌ي با اين بيماري‌اي كه اخيراً در كشور به‌وجود آمده. همچنين تشكر كنم از وزارت بهداشت و درمان و مجموعه‌ي همكاران آقاي وزير بهداشت در اين مجموعه به خاطر تلاشهايي كه ميكنند و زحمتي كه ميكشند. من برنامه‌ي امروز را فقط ترتيب دادم براي همين كه اين تشكر را بكنم در حضور آقاي دكتر مرندي رئيس محترم فرهنگستان علوم پزشكي. دوست داشتم كه اين تشكر قلبي خودم را به همه‌ي برادران و خواهران محترم پزشك و پرستار و كادرهاي درماني عرض بكنم. ان‌شاءالله كه موفق باشيد. كارتان بسيار با ارزش است. هم ارزش جامعه‌ي پزشكي و پرستاري را در جامعه بالا ميبرد كه برده، هم مهمتر از اين، ثواب الهي است كه خداي متعال قطعاً به شما اجر خواهد داد و ثوب خواهد داد و اميدواريم كه ان‌شاءالله اين كار برجسته و سنگين خيلي هم طولاني نشود و ان‌شاءالله زودتر كلك اين ويروس منحوس گرفته بشود ان‌شاءالله.

ان‌شاءالله همه‌تان موفق باشيد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON