جستجو
یک شنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۱ حزب تمدن > اخبار > مقام معظم رهبري:دشمنان از ويروس هم براي منصرف كردن مردم از انتخابات چشم‌پوشي نكردند
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
مقام معظم رهبري:دشمنان از ويروس هم براي منصرف كردن مردم از انتخابات چشم‌پوشي نكردند


رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح امروز (يكشنبه) در ابتداي جلسه درس خارج فقه با تشكر از درخشش مطلوب ملت ايران در امتحان بزرگ انتخابات و ناكام گذاشتن فرصت‌طلبي و تبليغات همه‌جانبه دشمنان، تأكيد كردند: در مقابل توطئه دشمن براي ضربه زدن به اركان مختلف كشور، همه بايد براي دفاع هوشيار، و آماده ضربه و حمله متقابل باشيم.

به گزارش عصرايران،‌ حضرت آيت الله خامنه‌اي با اشاره به فضاسازي منفي و پر حجم دستگاه‌هاي تبليغاتي بيگانه عليه شركت مردم در انتخابات، خاطرنشان كردند: اين تبليغات منفي از چند ماه قبل آغاز و با نزديك‌ شدن به انتخابات بيشتر شد و در دو روز آخر نيز به بهانه يك بيماري و ويروس، رسانه‌هاي آنها از كمترين فرصت براي منصرف كردن مردم از حضور در انتخابات چشم‌پوشي نكردند.

رهبر انقلاب اسلامي با شكر خداوند متعال و قدرداني عميق از حضور گسترده مردم در انتخابات برغم اين تبليغات مغرضانه، گفتند: خداوند اراده كرده است اين ملت را پيروز كند.

ايشان دشمنيِ دشمنان با ملت ايران را محدود به عرصه‌هاي اقتصاد، فرهنگ و باورهاي ديني و انقلابي مردم ندانستند و افزودند: آنها حتي با انتخابات ملت ايران نيز مخالف هستند؛ چرا كه نمي‌خواهند پديده شركت مردم به‌نام دين در پاي صندوق رأي و در خدمت انقلاب، به‌عنوان يك واقعيت تثبيت شود.

حضرت آيت الله خامنه‌اي برگزاري انتخابات در نظام اسلامي را باطل‌كننده ادعاي دشمنان مبني بر مخالفت دين با آزادي و دموكراسي خواندند و گفتند: انتخابات در جمهوري اسلامي نشان مي‌دهد كه دين مظهر كامل يك دموكراسي همه‌جانبه است و برگزاري ۳۷ انتخابات در طول ۴۱ سال نشان‌دهنده اهتمام بي‌نظير نظام اسلامي به مردم‌سالاري است.

رهبر انقلاب اسلامي با دعوت همگان به شناخت دشمن و هوشياري در مقابل آن، تأكيد كردند: در مقابل فعاليت هزاران نفر از جبهه دشمن عليه مسائل گوناگون ايران، در جبهه ملت ايران بايد ميليونها نفر آماده دفاع، ضربه و حمله متقابل در امور تبليغاتي و انواع كارهاي ممكن براي ملت باشند.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON