جستجو
یک شنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸ حزب تمدن > اخبار > مقام معظم رهبري: هر كس به منافع ملي علاقه‌مند است در انتخابات شركت كند
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
مقام معظم رهبري: هر كس به منافع ملي علاقه‌مند است در انتخابات شركت كند


مقام معظم رهبري با تاكيد براينكه شركت در انتخابات يك تكليف شرعي است، يادآورشدند: هر كس به منافع ملي كشور علاقه‌مند است در انتخابات شركت كند.

به گزارش ايسنا، حضرت آيت الله خامنه‌اي صبح روز جمعه پس از شركت در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه شركت در انتخابات يك تكليف شرعي است ، تصريح كردند: انتخابات متضمن منافع ملي كشور است و هر كس به منافع ملي كشور علاقه‌مند است در انتخابات شركت كند .

رهبر معظم انقلاب با تاكيد بر اينكه روز برگزاري انتخابات ، روز جشن ملي است و اينكه اين جشن را به همه هموطنان عزيز در سراسر كشور تبريك مي‌گويم، افزودند: انتخابات روز احقاق حقوق مدني ملت ايران است ، مردمي كه مي‌خواهند با شركت در انتخابات در اداره امور كشور كه يك حق براي آنها است، مشاركت كنند.

ايشان همچنين با تاكيد بر اينكه شركت در انتخابات يك تكليف شرعي است ، تصريح كردند : حقيقت اين است كه انتخابات متضمن منافع ملي كشور است و هر كس به منافع ملي كشور علاقه‌مند است بايد در انتخابات شركت كند.

رهبر معظم انقلاب اسلامي خاطرنشان كردند : توصيه ما اين است كه همه با همت در اين مسير حركت كنند و به اشخاص مورد نظر خود ، راي بدهند.

رهبر معظم انقلاب اسلامي به مردم توصيه كردند كه شركت در انتخابات را به پايان روز موكول نكنند و در همان ساعات اوليه روز براي حضور در انتخابات در پاي صندوق هاي راي حضور پيدا كنند .

ايشان همچنين تاكيد كردند : كه مردم در هر شهري به تعداد نمايندگاني كه آن شهر احتياج دارد راي بدهند مثلا در تهران به ۳۰ نفر راي بدهند .

ايشان افزودند: اين امر كمك مي‌كند كه ان‌شاءالله مجلس قوي داشته باشيم.

رهبر معظم انقلاب در پايان صحبت‌هاي شان افزودند: از خداوند متعال مي خواهيم كه خير ،رحمت و بركت خود را بر ملت ايران نازل كند و ان‌شاءالله انتخابات مايه خير و بركت براي كشور شود، از دوستان رسانه اي نيز به خاطر زحماتشان تشكر مي‌كنم .

 
Copyright © 2013 - TAMADDON