جستجو
یک شنبه - ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳ حزب تمدن > اخبار > اطلاعيه روابط عمومي كل سپاه درباره تشييع پيكر شهيد سردار سليماني
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
عزيز بود ولي همچنان غريبان رفت
شعري در سوك مرحوم دكتر ميرمحمدي؛ دوست ديرين و همراه هميشگي سال‌هاي سال
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.

 
اطلاعيه روابط عمومي كل سپاه درباره تشييع پيكر شهيد سردار سليماني


به گزارش ايرنا به نقل از سپاه نيوز، روابط عمومي كل سپاه در اطلاعيه‌اي آيين‌هاي تشييع و خاكسپاري پيكر سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد قاسم سليماني و همراهانش را اعلام كرد.

بنا بر اعلام روابط عمومي كل سپاه، آيين‌هاي تشييع پيكر مطهر سردار سليماني و همراهانش پس از ورود به خاك جهوري اسلامي ايران در مشهد مقدس و تهران و تشييع و خاكسپاري در كرمان كه با حضور آحاد ملت قدرشناس و شهيد پرور ايران اسلامي برگزار خواهد شد، به شرح زيرمي باشد:

مراسم تشييع پيكر اين فرمانده دلاور جبهه مقاومت و همرزمانش در مشهد مقدس، صبح روز يكشنبه (۱۵ دي ماه) در جوار بارگاه منور و ملكوتي علي بن موسي الرضا (ع) برگزار مي‌شود.

همچنين مراسم تشييع در تهران، صبح روز دوشنبه (۱۶ دي ماه) برگزار مي شود و سپس پيكر مطهر اين سرباز امت و ولايت صبح روز سه شنبه (۱۷ دي ماه) در كرمان تشييع و خاكسپاري خواهد شد.

جزئيات آيين‌هاي ترحيم سپهبد قاسم سليماني متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش ايرنا، سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سليماني به همراه ابومهدي مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمري مجاهدت بامداد روز جمعه در حمله بالگردهاي آمريكايي در فرودگاه بغداد به شهادت رسيد.

بر اساس اعلام پنتاگون وزارت دفاع آمريكا، دستور اين حمله هوايي را دونالد ترامپ رئيس جمهوري اين كشور صادر كرده بود.

در پي اين اقدام تروريستي حضرت ‌آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي سه روز عزاي عمومي اعلام كردند.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON