جستجو
دوشنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳ حزب تمدن > اخبار > مقام معظم رهبري: اگر كسي شروع كننده جنگ در مقابل ايران باشد، بدون ترديد پشيمان خواهد شد
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.

 
مقام معظم رهبري: اگر كسي شروع كننده جنگ در مقابل ايران باشد، بدون ترديد پشيمان خواهد شد


آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي عصر امروز (يكشنبه) در ديدار آقاي عمران خان نخست‌وزير پاكستان و هيئت همراه، روابط ايران و پاكستان را بسيار عميق و مردمي دانستند و با تأكيد بر لزوم استفاده از اين بستر براي افزايش همكاريهاي دو دولت خاطرنشان كردند: جمهوري اسلامي ايران از مدتها قبل طرحي چهار ماده‌اي براي توقف جنگ در يمن ارائه كرده است و پايان اين جنگ، مي‌تواند تأثيرات مثبتي در منطقه به دنبال داشته باشد.

به گزارش عصرايران؛ آيت الله خامنه‌اي در اين ديدار با برشمردن نمونه‌هايي از ارتباطات عميقاً نزديك و مردمي دو ملت ايران و پاكستان، تأكيد كردند: نگاه جمهوري اسلامي ايران به پاكستان نگاه به يك برادر در همسايگي است و با وجود اين فرصت بي‌بديل، روابط دو كشور بايد بسيار گرمتر و بهتر از وضع موجود باشد و امنيت مرزها ارتقاء يابد و برنامه‌هاي معطل‌مانده مانند خط لوله گاز تكميل شود.

رهبر انقلاب اسلامي با تحسين دغدغه دولت پاكستان در خصوص استقرار صلح و امنيت، منطقه غرب آسيا را بسيار حساس و خطير خواندند و با تأكيد بر مراقبت همگان از بروز حادثه، از نقش مخرّب برخي كشورهاي منطقه در حمايت از گروههاي تروريستي در عراق و سوريه و ايجاد جنگ و خونريزي در يمن ابراز تأسف كردند و افزودند: ما انگيزه‌اي براي دشمني با اين كشورها نداريم اما آنها تحت اراده آمريكا هستند و در جهت خواست آمريكا عليه جمهوري اسلامي ايران عمل مي‌كنند.

ايشان گفتند: جمهوري اسلامي ايران از مدتها قبل طرحي چهار ماده‌اي براي پايان جنگ يمن داده است و اگر اين جنگ به نحو درستي پايان يابد، مي‌تواند تأثيرات مثبتي در منطقه به دنبال داشته باشد.

رهبر انقلاب اسلامي با تأكيد بر اينكه جمهوري اسلامي ايران آغازگر هيچ جنگي نبوده است، خاطرنشان كردند: البته اگر كسي شروع كننده جنگ در مقابل ايران باشد، بدون ترديد پشيمان خواهد شد.

در اين ديدار كه آقاي روحاني رئيس جمهور نيز حضور داشت، آقاي عمران خان نخست‌وزير پاكستان، ايران و پاكستان را دو كشور برادر خواند و گفت: همكاري‌هاي تهران و اسلام آباد بايد گسترش يابد و ما براي روابط روي ايران حساب ويژه باز كرده‌ايم، چرا كه ايران را يك شريك مهم بخصوص در حوزه تجاري تلقي مي‌كنيم.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON