جستجو
یک شنبه - ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۶ حزب تمدن > اخبار > مخالفت ايران با حمله نظامي تركيه به سوريه
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.

 
مخالفت ايران با حمله نظامي تركيه به سوريه


وزيران امور خارجه جمهوري اسلامي ايران و تركيه دوشنبه شب در تماسي تلفني در خصوص آخرين تحولات شمال شرق سوريه گفت وگو كردند.

به گزارش عصرايران، در اين گفت وگوي تلفني مولود چاووش اوغلو وزير خارجه تركيه بر احترام به تماميت ارضي سوريه و موقتي بودن اقدام تركيه در آن منطقه تاكيد كرد.

به گزارش ايرنا به نقل از اداره كل اطلاع رساني و سخنگويي وزارت امور خارجه، وزير امور خارجه ايران نيز ضمن مخالفت با اقدام نظامي و تاكيد بر احترام به تماميت ارضي و حاكميت ملي سوريه و لزوم ‌مبارزه با تروريسم و برقراري ثبات و امنيت در سوريه، توافق آدانا را بهترين راه حل براي سوريه و تركيه و رفع نگراني هاي آنها دانست.

دو روز پيش رئيس جمهوري تركيه از آغاز قريب الوقوع عمليات نظامي در شمال سوريه عليه كردهاي اين كشور خبر داد.

اين در حالي است كه كردهاي سوريه نيز از ارسال نيرو و تجهيزات نظامي به شمال اين كشور براي مقابله با حمله احتمالي تركيه خبرداده اند.

از طرفي نيروهاي موسوم به «ارتش آزاد سوريه» (نزديك به تركيه) نيز اعلام كردند؛ آمادگي شركت در اين عمليات در كنار نيروهاي تركيه را دارند.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON