جستجو
یک شنبه - ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵ حزب تمدن > اخبار > دست پُر اردوغان در نطق سازمان ملل (+عكس)
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.

 
دست پُر اردوغان در نطق سازمان ملل (+عكس)


"رجب طيب اردوغان" رييس جمهوري تركيه در سخنراني روز سه‌شنبه خود در هفتادوچهارمين نشست سالانه مجمع عمومي  ملل متحد در نيويورك، با دست پُري آمده بود و سخناني در انتقاد از "بي‌عدالتي و تبعيض و دوگانگي رفتاري غرب" مطرح كرد.

به گزارش عصرايران، او به شدت به اسراييل تاخت و با نشان دادن نقشه جغرافيايي فلسطين طي 7 دهه گذشته از اشغال سرزمين‌هاي فلسطين از سوي اسراييل به شدت انتقاد كرد. انتقادي كه بلافاصله با واكنش نتانياهو مواجه شد و نتانياهو هم اردوغان را به سركوب كُردها متهم كرد.

دست پُر اردوغان در نطق سازمان ملل (+عكس)

اردوغان نقشه ديگري را هم نشان داد و آن نقشه وضعيت مرزي كشورش با سوريه بود.

وي درباره بحران آوارگان سوري صحبت كرد و اينكه كشورش طي 9 سال گذشته آغوش بازي براي سوري‌ها داشته و بيش از 3 ميليون آواره سوري را درون خود جاي داده است و حالا مي خواهد با تعيين يك منطقه حائل در مرز با سوريه بيش از 3 ميليون مهاجر سوري را در اين منطقه اسكان دهد.

دست پُر اردوغان در نطق سازمان ملل (+عكس)

او در كنار اين نقشه‌ها، عكسي را هم بالا برد. او عكس"آيلان كردي" كودك سوري مهاجر را كه 4 سال پيش در سواحل مديترانه‌اي تركيه غرق شده و جان باخت و تصوير پيكر بي‌جان او در سواحل تركيه دنيا را تكان داد، بالا برد.

دست پُر اردوغان در نطق سازمان ملل (+عكس)

او همچنين از تبعيض در برخورد كشورهاي بزرگ دنيا با ديگر كشورها در زمينه فناوري هسته‌اي هم انتقاد كرد و گفت اگر سلاح هسته‌اي بد است براي همه بد است و نبايد هيچ كشوري اين نوع سلاح را داشته باشد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON