جستجو
چهارشنبه - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱ حزب تمدن > اخبار > خادمي عضو كميسيون انرژي: بعد از انقلاب در بسياري از كشورهاي منطقه هزينه كرديم و حالا آنها بايد از ما در شرايط تحريم حمايت كنند
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
خادمي عضو كميسيون انرژي: بعد از انقلاب در بسياري از كشورهاي منطقه هزينه كرديم و حالا آنها بايد از ما در شرايط تحريم حمايت كنند


نماينده مردم ايذه در مجلس در گفت‌وگو با عصر ايران ادامه داد: من معتقدم كه آنها حتي مي توانند 2 ميليون بشكه نفت ما را دچار توقف كنند. آنها در شرايطي مي توانند اين كار را كنند كه توليد و صادرات ايران را به صفر برسانند كه ما همانند شرايط  فعلي منفعلانه عمل كنيم .

اين نماينده تصريح كرد: اينكه آمريكا بخواهد با همكاري عربستان، كشورهاي منطقه و عضو اوپك صادرات و توليد نفت ما را متوقف كنند ما نيز بايد اقدامات خودمان را انجام دهيم. ما هنوز پالسي به عربستان و كشورهاي ديگر نفرستاده ايم كه اگر چنين دشمني آشكاري را عليه ما آغازكنند ما نيز مي توانيم اقدامات ديگري براي صادرات نفت مان انجام دهيم.

وي تاكيد كرد: اگر آمريكا و عربستان چنين اقداماتي را آغاز كنند يعني عليه ما اعلام جنگي به مراتب بدتر از جنگ فيزيكي راشروع كرده‌اند كه ما نيزبايد اقدامات خاص خودمان را انجام دهي. نبايد عربستان به تاسيسات نفتي‌اش از نظر ايمني و كارآيي اينقدر مطمئن باشد كه بگويد مي تواند 2 ميليون بشكه را تامين كند.

اين عضو كميسيون انرژي گفت: ما نيز بايد در منطقه پالس‌هاي براي عربستان بفرستيم كه آنها حتي از تامين 200 هزار بشكه جايگزين ايران پشيمان شود و وارد اين قضيه نشود و در اين مرحله است كه ما مي‌توانيم نفت مان را صادر كنيم و تحريم نشويم.

وي خاطرنشان كرد: ما تاكنون اقدامات خوبي را براي حمايت از توليد و صادرات نفت‌مان انجام نداده‌ايم و به همين دليل به شرايطي رسيديم كه همه مي گويند جنگ است و در اين شرايط هراقدامي را مي توان انجام دهد.

نماينده مردم ايذه با انتقاد از خام فروشي نفت در طول 40 سال گذشته در كشور گفت:اگر ما نفت‌مان را به ده‌ها و صدهها فرآورده تبديل مي كرديم آنها قدرت تحريم اين فرآورده ها را نداشتند. ما اين كار را انجام نداديم و الان به جايي رسيده ايم كه فقط تك محصولي هستيم و فقط همين نفت را داريم .

وي بيان كرد:ما نيز بعد ازانقلاب در حمايت از بسياري ازكشورهاي منطقه هزينه هاي زيادي كرده‌ايم و الان نيز آنها بايد ايران را حمايت كنند .

 
Copyright © 2013 - TAMADDON