جستجو
یک شنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳ حزب تمدن > اخبار > بيانيه دعوت حزب تمدن اسلامي براي راهپيمايي جمعه 21/2/97 در محكوميت دروغ پراكني‌هاي رئيس جمهور نامتعادل و روان‌پريش امريكا
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
بيانيه دعوت حزب تمدن اسلامي براي راهپيمايي جمعه 21/2/97 در محكوميت دروغ پراكني‌هاي رئيس جمهور نامتعادل و روان‌پريش امريكا


بسم الله الرحمن الرحيم

 

بيانيه دعوت حزب تمدن اسلامي براي راهپيمايي جمعه 21/2/97

در محكوميت دروغ پراكني‌هاي رئيس جمهور نامتعادل و روان‌پريش امريكا

 

بالاخره يكبار ديگر خباثت‌آميز بودن رفتار و حركات رژيم مستكبر آمريكا و سردمداران دروغ‌پردازش با اعلام خروج از برجام و زير پا گذاشتن تمامي قوانين بين‌المللي بر جهانيان آشكار شد و ملت مقاوم و رشيد ايران اسلامي را براي رويارويي با فريبكاري‌هاي استكبار جهاني بويژه آمريكا مقاوم‌تر و مصمم‌تر ساخت.

هزينه‌هاي هنگفت هفت تريليون دلاري مورد ادعاي رئيس جمهور آمريكا و عدم دستيابي به اهداف شيطاني‌شان در تسلط بر خاورميانه بويژه عراق و سوريه و لبنان موجب خشم استكبار جهاني شده و فرو ريختن كاخ آمال رژيم منفور و غيرمشروع اسرائيل را نويد مي‌دهد.

حزب تمدن اسلامي همچون هميشه با تأسي بر سخنان حكيمانه رهبر معظم انقلاب دام ظله اميدوار است كه با حفظ كامل منافع ملت بزرگ ايران و بدون دادن هرگونه امتياز به اتحاديه اروپا و ساير طرف‌هاي امضاكننده سند برجام و گرفتن تضمين‌هاي متقن و عملي، دولت محترم در ايفاي وظايف خود همچنان كه خود بارها تاكيد كرده است موفق باشد.

حزب تمدن اسلامي ضمن محكوم كردن حركات غيراصولي و در تضاد با قوانين بين‌المللي آمريكا در خروج از برجام همراه با ملت بزرگ و مومن ايران در راهپيمايي اعتراض‌آميز روز جمعه 21/2/97 شركت خواهد كرد.

حزب تمدن اسلامي 

 
Copyright © 2013 - TAMADDON