جستجو
سه شنبه - ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶ حزب تمدن > اخبار > روحاني، پوتين و اردوغان در آنكارا ديدار مي‌كنند
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
روحاني، پوتين و اردوغان در آنكارا ديدار مي‌كنند


روساي جمهوري سه كشور ايران، روسيه و تركيه روز چهارشنبه در آنكارا ديدار خواهند كرد.

به گزارش عصرايران، اين ديدار در چارچوب دور دوم نشست سران سوچي براي مذاكره در خصوص تحولات سوريه انجام خواهد شد.

"محمد جواد ظريف" وزير امور خارجه فردا عازم آنكارا خواهد شد تا در روز نخست اجلاس سه جانبه ايران، روسيه و تركيه كه در سطح وزراي امور خارجه 3 كشور برگزار خواهد شد، شركت كند.

نشست سران نيز در روز چهارشنبه با ميزباني رييس جمهوري تركيه برگزار خواهد شد.

نشست سه جانبه ايران، روسيه و تركيه كه به مدت 2 روز (سه شنبه و چهارشنبه) خواهد بود در 3 سطح كارشناسان ارشد، وزراي امور خارجه و سران برگزار خواهد شد.

نخستين نشست اجلاس سه جانبه ايران، روسيه و تركيه در آذر ماه سال گذشته با حضور حسن روحاني، ولاديمير پوتين و رجب طيب اردوغان روساي جمهور 3 كشور ايران، روسيه و تركيه در شهر سوچي روسيه برگزار شده بود.

اجلاس سه جانبه روساي جمهوري 3 كشور در سوچي روسيه- آذر ماه 1396

روحاني، پوتين و اردوغان در آنكارا ديدار مي‌كنند

اجلاس سه جانبه سران ايران، روسيه و تركيه در ادامه بررسي روند و نتايج سلسله مذاكرات "آستانه" – پايتخت قزاقستان- و آغاز فرآيندهاي سياسي داخلي در سوريه برگزار مي‌شود.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON