جستجو
یک شنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵ حزب تمدن > اخبار > پرونده «بودجه سال 97» بسته شد/ بودجه در مسير شوراي نگهبان
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
پرونده «بودجه سال 97» بسته شد/ بودجه در مسير شوراي نگهبان


نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با تصويب ماده واحده لايحه بودجه سال ۱۳۹۷ كل‌كشور، بررسي اين لايحه را به اتمام رساندند.

به گزارش فارس، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در نشست علني امروز پنجشنبه (3 اسفندماه 96) پارلمان، در جريان رسيدگي به لايحه بودجه سال 1397 كل‌كشور، دخل و خرج سال آينده را تعيين و تصويب كردند.

وكلاي ملت طي 20 جلسه علني و 13 روز كاري، جزئيات لايحه بودجه سال 97 كل كشور را -كه در 18 آذرماه سال جاري از سوي حسن روحاني رئيس جمهور به مجلس تقديم شده بود- مورد بررسي قرار دادند و پس از رفع اصلاحات و بررسي موارد ارجاعي به كميسيون تلفيق بودجه، تبصره‌هاي اين لايحه را به تصويب رساندند و نهايتاً بررسي بودجه 97 در جلسه امروز به اتمام رسيد.

بنابر اين گزارش، مصوبات مجلس در بودجه 97 براي بررسي انطباق آن با موازين شرع و قانون اساسي به شوراي نگهبان مي‌رود تا در صورت وارد بودن ايراداتي در اين زمينه به آن مجدداً به مجلس بازگشت داده شود.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON