جستجو
سه شنبه - ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱ حزب تمدن > اخبار > پيام تسليت رييس جمهور در پي درگذشت شهادت گونه خدمه نفتكش سانچي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
پيام تسليت رييس جمهور در پي درگذشت شهادت گونه خدمه نفتكش سانچي


رييس جمهور در پيامي با تسليت درگذشت سرنشينان نفتكش سانچي و همدردي با خانواده قربانيان، تاكيد كرد: بايد اولويت اصلي بر شناسايي و تعيين هويت جان‏باختگان و كاهش آلام خانواده‏‌هاي اين عزيزان متمركز باشد.

به گزارش قانون به نقل از ايسنا متن پيام حجت‌الاسلام والمسلمين روحاني به اين شرح است :

بسم‏ الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون

وقوع سانحه‌ ناگوار و دلخراش آتش‌سوزي براي كشتي نفتكش كشورمان در سواحل شرقي چين كه موجب درگذشت شهادت گونه تمامي خدمه و پرسنل زحمتكش آن شد، قلوب آحاد ملت ايران را محزون كرد.
اينجانب با ابراز همدردي، اين ضايعه را به ملت بزرگ ايران به ‏ويژه خانواده‌هاي داغديده از صميم قلب تسليت مي‌گويم و براي آن جان‏باختگان مظلوم كه تلاشگران عرصه اقتدار ملي و پيشگامان اقتصاد كشور هستند، علّو درجات و براي عموم بازماندگان صبر و سلامتي مسألت دارم.
هم ‏اكنون لازم است اولويت اصلي بر شناسايي و تعيين هويت جان‏باختگان و كاهش آلام خانواده‏‌هاي اين عزيزان متمركز باشد. در عين حال از همه دستگاه‌هاي ذيربط از جمله وزارتخانه‌‏هاي راه و شهرسازي، نفت و امور خارجه مي‌خواهم با انجام اقدامات كارشناسي، علت وقوع اين سانحه تأسف‏ بار را به دقت بررسي و پيگيري قانوني لازم را براي پيشگيري از حوادث مشابه و نيز احقاق حقوق ملت ايران و خانواده هاي آسيب‏ ديده به‏ عمل آورند.

حسن روحاني
رئيس جمهوري اسلامي ايران

 
Copyright © 2013 - TAMADDON