جستجو
سه شنبه - ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲ حزب تمدن > اخبار > پيام تسليت رهبر انقلاب درپي حادثه نفتكش سانچي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
پيام تسليت رهبر انقلاب درپي حادثه نفتكش سانچي


حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي با صدور پيامي حادثه تلخ و دلخراش جان باختن كاركنان كشتي نفت‌كش را تسليت گفتند.

حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي با صدور پيامي حادثه تلخ و دلخراش جان باختن كاركنان كشتي نفت‌كش را تسليت گفتند.

به گزارش قانون، متن پيام رهبر معظم انقلاب سلامي به شرح زير است:

بسمه‌تعالي

حادثه‌ي تلخ و دلخراش جان باختن كاركنان كشتي نفت‌كش بر اثر آتش‌سوزي و غرق را، كه حقاً مصيبت‌بار و تأثرانگيز است به خانواده‌هاي عزادار و بازماندگان آن عزيزان صميمانه تسليت عرض ميكنم و تسلي و آرامش دلهاي غمگين آنان را از خداوند متعال مسألت مينمايم. آن عزيزان در راه انجام وظيفه و خدمت به كشورِ خود جان باخته‌اند و اين افتخار بزرگي است كه شايد بتواند سنگيني بار اين غم را كاهش دهد و دلهاي مصيبت‌ديدگان را آرامش بخشد. از خداوند متعال رحمت و مغفرت بر آنان و صبر و اجر براي بازماندگان مسألت ميكنم.

سيد علي خامنه‌اي

۲۴ ديماه ۱۳۹۶

 
Copyright © 2013 - TAMADDON