جستجو
جمعه - ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷ حزب تمدن > اخبار > بيانيه حزب تمدن اسلامي در محكوميت انتقال سفارت آمريكا از تل‌آويو به بيت‌المقدس
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
بيانيه حزب تمدن اسلامي در محكوميت انتقال سفارت آمريكا از تل‌آويو به بيت‌المقدس


بيانيه حزب تمدن اسلامي در محكوميت انتقال سفارت آمريكا از تل‌آويو به بيت‌المقدس

 

بسم‌اله الرحمن الرحيم

 

اقدام خصمانه و ابلهانه ترامپ مبني بر دستور انتقال سفارت آمريكا از تل‌آويو به بيت‌المقدس قبله اول مسلمانان اقدامي از روي عجز و ناتواني پس از شكست قطعي داعش و تروريسم در منطقه و بازگشت مسئله فلسطين به اولويت جهان اسلام صورت مي‌گيرد.

دستاوردهاي سياسي چند هفته گذشته به ويژه نابودي داعش در عراق و سوريه فصل جديدي از مقاومت و برتري گفتمان مقاومت اسلامي است.

حزب تمدن اسلامي ضمن محكوم نمودن اين اقدام ابلهانه از تمامي نخبگان عالم از مسلمان و غيرمسلمان آزاديخواه مي‌خواهد تا با واكنش دقيق و به‌جا و نيز آگاهي‌بخشي عميق به افكار عمومي مانع از تكرار چنين سناريوهايي شوند و بدانند كه هرگونه تعرض به مسجدالاقصي خشم جهاني مسلمانان را در پي خواهد داشت.

 

حزب تمدن اسلامي

 
Copyright © 2013 - TAMADDON