جستجو
سه شنبه - ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲ حزب تمدن > اخبار > حضور سرزده مقام معظم رهبري در مناطق زلزله زده كرمانشاه (عكس)
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
حضور سرزده مقام معظم رهبري در مناطق زلزله زده كرمانشاه (عكس)


 آيت‌الله خامنه‌اي مقام معظم رهبري در اولين ساعات صبح امروز (دوشنبه) به منظور بازديد سرزده از مناطق زلزله‌زده و ديدار با مردم مصيبت‌زده، وارد كرمانشاه شدند.

به گزارش عصرايران، مقام معظم رهبري ابتدا در شهر سر پل ذهاب از مناطق زلزله‌زده حضور يافتند و از برخي نقاط آسيب‌ديده بازديد كردند. ايشان سپس در جمع مردم سر پل ذهاب حاضر شدند و دقايقي در جمع اهالي داغدار و مصيبت‌زده اين شهر سخنراني كردند.

مهمترين بخش هاي سخنراني مقام معظم رهبري در جمع مردم زلزله زده:

- مسئولين خوش درخشيدند البته من قانع نيستم

 - مسئولان مجاهدت را بيشتر كنند

- بنده به اين مقدار امدادرساني قانع نيستم

- اگر ارتش و سپاه به كمك زيرآوارماندگان نمي‌آمدند داغ ما بيشتر مي‌شد

- من با يكايك دلهاي داغدار شما همدردم؛ شماها مردانگي، استقامت و پهلواني خودتان را در دوران جنگ تحميلي نشان داديد، امروز هم نشان بدهيد/ اين داغ و مصيبتي است كه مردم ما در اين منطقه حدود ۵۰۰نفر از عزيزان خود را از دست دادند؛ اما ببينيد كه مردم ايران چطور همه، خودشان را مديون كرمانشاه ميدانند و هر كس به قدر وسع خودش كمك كرد.

نخستين تصوير از حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده (عكس)

 
Copyright © 2013 - TAMADDON