جستجو
سه شنبه - ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶ حزب تمدن > اخبار > رئيس جمهور فرانسه به ايران مي آيد
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
رئيس جمهور فرانسه به ايران مي آيد


كاخ اليزه پاريس اعلام كرد كه ايمانوئل ماكرون رئيس جمهور فرانسه در حال بررسي سفر به ايران در پاسخ به دعوت رسمي حسن روحاني رئيس جمهور ايران است.

به گزارش عصرايران به نقل از رويترز، دفتر رياست جمهوري فرانسه همچنين گفت كه سران دو كشور ايران و فرانسه عصر جمعه در تماس تلفني درباره موضوع دعوت روحاني از همتاي فرانسوي اش براي سفر به تهران گفتگو كردند.

در صورتي كه اين سفر انجام شد او نخستين سفر يك رئيس جمهور يا نخست وزير فرانسه به ايران از سال 1971 تاكنون است.

كاخ اليزه ادامه داد: ماكرون تاكيد كرد كه تصميمات آمريكا مانع از برجام نمي شود و فرانسه همراه با شركاي اروپايي به تعهدات خود پايتند است.
ماكرون افزود: گفتگوها با ايران تنها به توافق هسته اي محدود نمي شود.

رئيس جمهوري فرانسه در اين گفتگو ابراز اميدواري كرد از طريق رايزني با ايران، راه حل سياسي دائمي براي بحران سوريه ايجاد شود.

روحاني نيز در اين گفتگو تاكيد كرد ايران به تعهداتش در برجام وفادار خواهد آمد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON