جستجو
جمعه - ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶ حزب تمدن > اخبار > نتايج همه‌پرسي اقليم كردستان عراق اعلام شد/ راي 93 درصدي به جدايي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
نتايج همه‌پرسي اقليم كردستان عراق اعلام شد/ راي 93 درصدي به جدايي


كميته انتخابات در اقليم كردستان عراق نتايج همه‌پرسي را اعلام كرد.

به گزارش عصرايران،كميته عالي همه‌پرسي كردستان اعلام كرد 92.73 درصد از مجموع 4.5 ميليون شركت‌كننده همه‌پرسي به جدايي از عراق رأي مثبت داده‌اند.

كميته انتخابات در اقليم كردستان تاكيد كرد كه در جريان اين همه‌پرسي تخلفي صورت نگرفت.

طبق اعلام اين كميته، تعداد راي دهندگان به حدود چهار ميليون و نيم رسيد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON