جستجو
جمعه - ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱ حزب تمدن > اخبار > پاسخ مقام معظم رهبري به نامه مولوي عبدالحميد
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
پاسخ مقام معظم رهبري به نامه مولوي عبدالحميد


مقام معظم رهبري به نامه مولوي عبدالحميد امام جمعه اهل سنت زاهدان در مورد تبعيض ها در بين اقوام و مذاهب پاسخ دادند.

به گزارش عصرايران، پاسخ مقام معظم رهبري به نامه "مولوي عبدالحميد" امام جمعه اهل سنت زاهدان در پاسخ به نامه درخواست براي سفارش به مسولان جهت توجه بيشتر به اهل سنت به اين شرح است:

- همه اركان جمهوري اسلامي موظفند براساس معارف ديني و قانون اساسي هيچگونه تبعيض و نابرابري بين ايرانيان از هر قوم و نژاد و مذهبي روا ندارند. 

- ما هم به جد معتقديم همه بايد با هم در كنار هم و در صفوف فشرده و واحدي به سربلندي و عزت ايران اسلامي بينديشند و در راه آن تلاش كنند و اجازه ندهند دشمنان اين مرز و بوم و خناسان وابسته به اين و آن در اين صف واحد تفرقه افكنده و كارشكني كنند."
 

براساس متن منتشر شده، محمد محمدي گلپايگاني رئيس دفتر مقام معظم رهبري در نامه اي رسمي خطاب به مولوي عبدالحميد امام جمعه اهل سنت زاهدان به تاريخ 21 مرداد ماه 1396 ، پاسخ مقام معظم رهبري را ارسال كرده است. اين نامه هم اكنون منتشر شده است.

پاسخ مقام معظم رهبري به نامه مولوي عبدالحميد: همه اركان جمهوري اسلامي موظفند ... هيچگونه تبعيض و نابرابري بين ايرانيان از هر قوم و نژاد و مذهبي روا ندارند

 
Copyright © 2013 - TAMADDON