جستجو
سه شنبه - ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۴ حزب تمدن > اخبار > محمود عباس: آماده امضاي قرارداد صلح تاريخي زير نظر ترامپ هستيم
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
محمود عباس: آماده امضاي قرارداد صلح تاريخي زير نظر ترامپ هستيم


به گزارش مهر، محمود عباس، رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين در جريان كنفرانس خبري مشترك خود با رجب طيب اردوغان، رئيس جمهور تركيه در آنكارا تاكيد كرد: بدون غزه هيچ كشور فلسطيني ايجاد نخواهد شد، درون غزه نيز هيچ كشور فلسطيني ايجاد نمي شود.
وي در ادامه با تاكيد بر ضرورت تشكيل كشور فلسطين به مركزيت قدس شرقي عنوان كرد: پايان يافتن شكاف داخلي بين فتح و حماس نيازمند ملغي شدن كميته اداري تشكيل شده از سوي حماس و اجراي وظايف دولت آشتي ملي در نوار غزه و برگزاري انتخابات سراسري در سريعترين وقت ممكن است.
عباس تاكيد كرد: ما تلاش داريم تا ملتمان با عزت در كشور فلسطين در مرزهاي سال ۶۷ به مركزيت قدس شرقي زندگي كند و آماده ايم تا قرار داد صلح تاريخي را زير نظر دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمريكا امضا كنيم.
اردوغان نيز در اين كنفرانس خبري تاكيد كرد: راه صلح پايدار در منطقه از طريق تشكيل كشور فلسطين با حاكميت مستقل مي گذرد. حل بحران در منطقه به نفع رژيم صهيونيستي در كنار برادران فلسطيني ما است. از آغاز اكتبر فلسطيني ها مي توانند ويزاي الكترونيكي براي ورود به تركيه دريافت كنند. رژيم صهيونيستي به شهرك سازي در اراضي فلسطين ادامه مي دهد و تل آويو بايد به اقداماتي كه به صلح لطمه وارد مي كند پايان دهد.
منبع: مهر

 
Copyright © 2013 - TAMADDON