جستجو
دوشنبه - ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵ حزب تمدن > اخبار > عمار حكيم يك حزب جديد تشكيل داد
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
عمار حكيم يك حزب جديد تشكيل داد


به گزارش ايسنا، به نقل از سومريه نيوز، يك منبع آگاه گزارش داد كه سيدعمار حكيم، رئيس مجلس اعلاي اسلامي عراق از سمت خود به عنوان رئيس مجلس كناره‌گيري كرده و يك حزب سياسي جديد موسوم به «حكمت ملي» تشكيل داده است.
به گزارش العالم، سيدعمار حكيم گفت: عراق ۲۰۱۷ بسيار با عراق ۲۰۰۳ تفاوت دارد و احزاب سياسي فعال بايد به اين اختلاف پي ببرند.
وي از ايران، رهبر معظم انقلاب و مردم كشورمان به دليل حمايت از عراق تقدير و تشكر كرد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON