جستجو
جمعه - ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵ حزب تمدن > اخبار > عمار حكيم يك حزب جديد تشكيل داد
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
عمار حكيم يك حزب جديد تشكيل داد


به گزارش ايسنا، به نقل از سومريه نيوز، يك منبع آگاه گزارش داد كه سيدعمار حكيم، رئيس مجلس اعلاي اسلامي عراق از سمت خود به عنوان رئيس مجلس كناره‌گيري كرده و يك حزب سياسي جديد موسوم به «حكمت ملي» تشكيل داده است.
به گزارش العالم، سيدعمار حكيم گفت: عراق ۲۰۱۷ بسيار با عراق ۲۰۰۳ تفاوت دارد و احزاب سياسي فعال بايد به اين اختلاف پي ببرند.
وي از ايران، رهبر معظم انقلاب و مردم كشورمان به دليل حمايت از عراق تقدير و تشكر كرد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON