جستجو
جمعه - ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷ حزب تمدن > اخبار > وزير دفاع عراق: در صورت اعلام تشكيل كشور كُردستان واكنش نشان خواهيم داد / وزارت دفاع عراق: تكذيب مي‌كنيم
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
وزير دفاع عراق: در صورت اعلام تشكيل كشور كُردستان واكنش نشان خواهيم داد / وزارت دفاع عراق: تكذيب مي‌كنيم


اخبار ضد و نقيضي درباره مقابله ارتش عراق با كُردستان اين كشور در صورت اعلام تشكيل كشور كُردستان در شمال عراق در رسانه‌ها منتشر شده است.
به گزارش عصرايران به نقل از وب سايت شبكه آر تي، رسانه‌هاي عراقي به نقل از "عرفان الحيالي" وزير دفاع عراق اعلام كردند كه ارتش اين كشور در صورت اعلام تشكيل كشور كردستان عراق در شمال اين كشور وارد عمل خواهيم شد.
يك روز پس از رسانه‌اي شدن اين اظهارات وزارت دفاع عراق با صدور بيانيه‎‌اي اين سخنان منسوب به وزير را تكذيب كرد.
منطقه اقليم كردستان عراق اعلام كرده بود كه سپتامبر (سوم مهرماه) آينده همه‌پرسي استقلال از عراق را برگزار خواهد كرد.
دولت مركزي عراق با اين تصميم احزاب كُردستاني مخالف است.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON