جستجو
شنبه - ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۴ حزب تمدن > اخبار > مقام معظم رهبري: به هارت و هورت اين كسي كه تازه در آمريكا آمده نگاه نكنيد
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
مقام معظم رهبري: به هارت و هورت اين كسي كه تازه در آمريكا آمده نگاه نكنيد


به گزارش عصرايران به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، در بيست‌وسومين روز از ماه مبارك رمضان، جمعي از خانواده‌هاي شهداي مرزبان سپاه، ارتش و نيروي انتظامي، به همراه جمعي از خانواده‌هاي شهداي مدافع حرم و وزارت اطلاعات، عصر امروز با رهبر انقلاب ديدار كردند.
اهم محورهاي بيانات مقام معظم رهبري در اين ديدار به اين شرح است:
ـ اين انقلاب و نظامي كه به وجود آمد، اين از اول با دشمني‌هاي سخت مواجه بود. حالا به اين هارت‌وهورت‌هاي اين بابايي كه تازه آمده در آمريكا نگاه نكنيد؛ اين‌ها جديد نيست؛ اين‌ها از اول بود؛ حالا زبان‌ها و لحن‌هايشان فرق مي‌كند. از روز اول اين هارت‌وهورت‌ها عليه جمهوري اسلامي بوده تا امروز؛ قريب چهل سال است؛ هيچ غلطي نتوانستند بكنند. اين نهال را آن‌وقتي كه يك تركه‌ي نازك روي زمين بود نتوانستند بِكَنند، امروز تبديل شده به يك درخت تناور؛ مي‌توانند بكنند؟ غلط مي‌كنند.
ـ مي‌گويند مي‌خواهيم نظام جمهوري اسلامي را تغيير بدهيم؛ خب كِي بوده كه شما نخواستيد اين كار را بكنيد؟ هميشه خواستيد، هميشه سرتان به سنگ خورده، هميشه دماغتان به خاك ماليده شده؛ بعد از اين هم همين خواهد بود.
ـ اين‌ها ملت ايران را نشناختند؛ اين مفاهيم، ملت ايران را زنده نگه داشته است.
ـ اين‌هايي كه تازه در آمريكا سر كار آمده‌اند، مثل اين كساني كه تازه وارد عالَمِ چاقوكشي شدند، اين چاقوكشان تازه‌كار، بي‌تجربه، كه به هرجا مي‌رسند يك نيش چاقويي مي‌زنند؛ نمي‌فهمند چه‌كار دارند مي‌كنند، تا وقتي كه توي دهانشان بخورد. وقتي توي دهانشان خورد آن‌وقت مي‌فهمند حساب چيست، كتاب چيست.
ـ شما ببينيد از اول انقلاب اين كساني كه در آرزوي نابودي جمهوري اسلامي بودند و حالا در اعماق جهنم هستند و از اين دنيا با حسرت و ناكامي رفته‌اند چقدر هستند.
ـ جمهوري اسلامي با اقتدار كامل ايستاده است. بعد از اين هم همين‌جور خواهد بود. اين را بدانند، همه بدانند؛ هم دشمن بداند، هم دوستان با اخلاص بدانند، هم آن دوستاني كه گاهي دلشان مي‌لرزد بدانند؛ جمهوري اسلامي مستحكم ايستاده است و بدانيد آن‌ها نمي‌توانند به ما سيلي بزنند، ما به آن‌ها سيلي خواهيم زد.
اگر مدافعان حرم نبودند بايد در خيابانهاي خودمان ميجنگيديم
- ارزش شهداي ما بايد معلوم شود؛ اگر شهداي مدافع حرم نبودند ما بايد حالا با عناصر فتنه‌گرِ خبيثِ دشمنِ اهل‌بيت و دشمن مردم ايران و دشمن شيعه در شهرها و خيابان‌هاي خودمان مي‌جنگيديم.
 - [اين عناصر] در عراق مي‌خواستند خودشان را به مرزهاي جمهوري اسلامي برسانند، جلويشان گرفته شد و تودهني خوردند؛ حالا هم كه به‌كل دارند ازاله مي‌شوند و جارو مي‌شوند.
- در سوريه هم اگر كاري كه سرداران با ارزش ما انجام دادند انجام نمي‌شد، حالا بايد در همين اطراف مي‌جنگيديم.
- بخش مهمي از امنيت امروز مربوط به مدافعان حرم است و بخش ديگر امنيتمان مربوط به مرزداران ما است. شهداي_مرزي ما مظلومند؛ اين طفلك‌ها ديده هم نمي‌شوند؛ مردم بدانند كه اين‌ها چقدر دارند به مردم خدمت مي‌كنند. خدمت كه فقط آب و نان نيست؛ بالاتر از آن، امنيت است.
منبع: khamenei.ir

 
Copyright © 2013 - TAMADDON