جستجو
چهارشنبه - ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۹ حزب تمدن > اخبار > مقام معظم رهبري: يك عده انسان‌هاي بي‌ارزش و نالايق و پست، سرنوشت يك عده از امت اسلام را در دست گرفته‌اند، مثل دولت سعودي
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.

 
مقام معظم رهبري: يك عده انسان‌هاي بي‌ارزش و نالايق و پست، سرنوشت يك عده از امت اسلام را در دست گرفته‌اند، مثل دولت سعودي


به گزارش عصرايران به نقل از سايت مقام معظم رهبري؛ در اين مراسم كه به صورت زنده از شبكه‌ قرآن سيما و شبكه راديويي قرآن پخش شد، جمعي از قاريان، استادان و حافظان كلام‌الله مجيد و همچنين گروه‌هاي جمع‌خواني به تلاوت قرآن و مديحه‌خواني پرداختند.
مشروح سخنان مقام معظم رهبري به شرح زير است:
گلهاي قرآني از سرتاسر اين بوستان بزرگي كه اسمش ايران است دارد يكي يكي ميشكفد و خودش را نشان ميدهد.
بذر مبارك قرآن در اين سرزمين پاشيده شده./ اين هنر انقلاب است.
- ما عقب‌ماندگي‌مان در زمينه انس با قرآن و بهره‌مندي از قرآن خيلي زياد است اين نشست‌ها قدم هاي اول است.
- اگر در قرآن تدبر كرديم،پاسخ درست به سوالات زندگي به ما داده خواهد شد. 
- امروز جامعه اسلامي هم مثل بقيه جوامع دچار مشكل است. در دنياي اسلامي يك عده انسان‌هاي بي‌ارزش و نالايق و پست، سرنوشت يك عده از امت اسلام را در دست گرفته‌اند مثل دولت سعودي و اينها به خاطر دوري از قرآن و عدم ايمان است.
- به ظاهر قرآن هم رايگان چاپ و توزيع ميكنند... اينها اشداء علي المسلمين و رحماء الكفارند.
- اين ثروت هاي افسانه‌اي براي كيست؟ ثروتهاي ملي است كه تقديم ميكنند به كفار و دشمنان مردم. احمق‌ها خيال ميكنند با دادن پول و كمك كردن ميتوانند صميميت دشمنان اسلام را جلب كنند.
- صميميت وجود ندارد همانطور كه خودشان هم گفتند مثل گاو شيرده هستند. با آنها اينجور، با مردم يمن و بحرين آنجور البته اينها نابودشدني هستند.
- ظواهر نبايد كسي را گول بزند اينها ساقط شدني و نابودشدني هستند اينها باطلند و قطعاً دچار زوال و نابودي خواهند شد.
- حالا ممكن است كه چهار صباح باشند اين بستگي دارد به اينكه جامعه مومن چطور عمل بكند. اگر درست عمل بكند زودتر اتفاق مي افتد اگر درست عمل نكند شايد طول بكشد.
-در زمينه ذكر مباني اسلامي مسئولين صريح باشند
- اين هيچ منافاتي با ارتباطات جهاني دولت ندارد
- در كشور ما يك حكومتي روزي سر كار بود كه اين معاشقه‌اي كه اين حكام عقب‌مانده عقلي دارند، آنها انجام ميدادند. آمريكاييها خيلي صريح ميگفتند شما ژاندارم ما هستيد در منطقه.
- در عين حال ملت ايران توانست با قدرت ايمان، با مجاهدت، با فداكاري، اين حكومت را عليرغم همه پشتيباني‌هايي كه از او ميشد ساقط كند و به جاي آن چيزي را سرپا كند كه قدرتهاي جهاني طاقت ديدن آن را ندارند يعني نظام جمهوري اسلامي اين يك تجربه است.
- در راه ايمان صريح و ثابت‌قدم باشيد. بنده اصرار دارم كه در زمينه ذكر مباني اسلامي آحاد مردم و مسئولين صريح باشند. هيچ منافاتي ندارد حالا بعضيها در فكر اين هستند كه دولت بايد ارتباطات جهاني داشته باشد بنده هم موافقم، اما منافاتي ندارد.
- ميتوان با صراحت اين مباني را گفت و پيش هم رفت. وارد ميدان بشوند توكل به خدا كنند خواهند ديد كه ميشود. 
منبع: khamenei.ir

 
Copyright © 2013 - TAMADDON