جستجو
دوشنبه - ۰۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱ حزب تمدن > اخبار > روحاني: دولت دوازدهم كارآمدتر و كم‌ اشتباه‌تر مي شود
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
روحاني: دولت دوازدهم كارآمدتر و كم‌ اشتباه‌تر مي شود


به گزارش عصرايران از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، دكتر حسن روحاني عصر يكشنبه در جلسه هيات دولت با تاكيد بر اينكه 'ما همه تلاش خود را براي رسيدن به اين اهداف بكار خواهيم بست'، اظهارداشت: دولت دوازدهم با گام‌هايي استوارتر در مسير پيشرفت و تعالي كشور، قدم خواهد گذاشت و اگر همه با هم متحد و يكدل باشيم، مطمئناً به اهداف بلندمان دست خواهيم يافت.
روحاني با اشاره به اينكه' حقيقتاً هيچ زبان و قلمي قادر نيست تا صحنه حضور مردم در اين انتخابات را تبيين كند و زبان براي تشكر از مردم وفادار به كشور و سرنوشت خود قاصر است'، گفت: ملت ايران در اين انتخابات نشان دادند كه بي‌نهايت نسبت به سرنوشت كشور مسئوليت‌پذيرند و در اين انتخابات فقط گزينش يك سياستمدار و يا سياستمداران مطرح نبود، بلكه مردم در واقع نسبت به آينده كشور و جامعه خود مي‌خواستند، تصميم‌گيري كنند و اين كار را به انجام رساندند.
رئيس جمهوري با بيان اينكه مردم در اين انتخابات نشان دادند كه به راه انقلاب و سرنوشت كشور و آينده فرزندان خود دلبسته هستند، تأكيد كرد: صندوق 40 ميليوني آراء مردم در حقيقت صندوق اعتماد ملي، سرمايه اجتماعي و سرمايه بين‌المللي براي ملت ايران بود كه خوشبختانه اين تعداد رأي در آستانه 40 سالگي انقلاب اسلامي رقم خورد.
روحاني با تاكيد بر اينكه 'در اين انتخابات به خوبي صداي مردم شنيده شد'، افزود: در اين انتخابات، صداي جوان‌هايي كه مي‌خواستند از آينده بهتر كشور و زندگي خود اطمينان پيدا كنند و صداي دختران و زناني كه مي‌خواستند از فرصت برابر براي فعاليت‌هاي اجتماعي سخن بگويند، صداي همه خانواده‌هايي كه نسبت به آينده فرزندان خود نگراني‌هايي داشتند، صداي همه اقليت‌هاي قومي و مذهبي كه مي‌خواستند مطمئن به اجراي دقيق حقوق شهروندي باشند و صداي مردمي كه از دروغ‌ها و تهمت‌ها ناليدند و در برابر مسيرهاي فريبكارانه ايستادگي كردند، شنيده شد.
رئيس جمهوري با تاكيد بر اينكه رأي مثبت مردم به اينجانب به معناي نبود گله‌مندي آنها از كار دولت يازدهم و نقص در امور اجرايي كشور نيست، گفت: البته آنهايي نيز كه به ديگران رأي دادند، راي آنان به معناي نپذيرفتن خدمات دولت يازدهم نبوده چرا كه ما مي‌دانيم مردم ما به مسيري كه خودشان انتخاب كردند و مجدداً آن را برگزيدند، اعتماد دارند و مي‌خواهند كه ما با تلاش بيشتر اين مسير و راه را ادامه دهيم.
رئيس جمهوري اظهار داشت: بي‌ترديد اين انتخابات شكست براي هيچ جناح و حزبي نبوده است؛ ممكن است در مقدار پيروزي‌ها، اقشار جامعه ما سهم‌هاي متفاوتي داشته باشند، اما براي همه اين انتخابات پيروزي بود.
رئيس‌ جمهوري ادامه داد: آينده كشور، تنها به يك جناح خاص تعلق ندارد، بلكه متعلق به همه جناح‌ها خواهد بود و همه به همكاري و كمك به يكديگر نيازمنديم.
روحاني تاكيد كرد: ما در برابر معاندان و مخالفاني در منطقه و جهان قرار داريم كه بايد براي مقابله با آنها دست يكديگر را بگيريم و در مسير ارتقاء كشور از هيچ تلاشي دريغ نكنيم.
رئيس‌ جمهوري افزود: خواست من از مردم اين است كه تنها به صندوق رأي و انتخابات اكتفا نكرده و خود را در سرنوشت 4 سال آينده كشور، قدم به قدم سهيم بدانند و نظرات و سخنان خود را از طريق احزاب، گروه‌ها، فضاي مجازي، سازمان‌هاي مردم‌ نهاد و انجمن‌هاي تخصصي بيان كرده و دنبال كنند، چرا كه معتقديم كشور به مردم تعلق دارد.
روحاني با تقدير از حضور پرشور همه اقشار كشور بويژه جوانان، در پاي صندوق‌هاي رأي از حضور پررنگ ايرانيان خارج از كشور و همدلي و همسويي آنها با مردم داخل كشور در انتخابات تشكر كرد و گفت: در خارج از ايران، عده‌اي با پيمودن مسيرهاي طولاني هوايي و زميني خود را به شهرهايي كه در آن انتخابات برگزار مي‌شد، رساندند و ايرانيان در آن شهرها از ميهمانان خود به خوبي پذيرايي كردند و اين برادري، همدلي و همفكري قابل تقدير و تشكر است.
رئيس‌ جمهوري اظهار اميدواري كرد كه همه دولتمردان بتوانند به وظايف آينده خود به درستي عمل كرده و مسيري را كه انتخاب كرده‌ايم، پاس بداريم.
روحاني همچنين با قدرداني از هدايت‌ها و ارشادات حكيمانه رهبر معظم انقلاب، خاطر نشان كرد: تدبير و برنامه مقام معظم رهبري و آرامشي كه در سايه هدايت‌هاي ايشان در كشور بوجود آمد، باعث برگزاري انتخاباتي پرشور شد كه در آن، همه مجريان و ناظران به خوبي به وظايف خود عمل كرده و با تلاش نيروهاي امنيتي حتي يك حادثه هم در سراسر كشور نداشتيم.
رئيس‌ جمهوري تاكيد كرد: دولت يازدهم و دولت آينده همواره در كنار مقام معظم رهبري و در مسير اجراي رهنمودهاي ايشان، راه هدايت جامعه را به سمت اهداف بلندي كه مردم خواستار آن هستند، تلاش خواهد كرد.
منبع: ايرنا

 
Copyright © 2013 - TAMADDON