جستجو
دوشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۹ حزب تمدن > اخبار > پيشتازي ليست اصولگرايان در شوراي شهر قم
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
پيشتازي ليست اصولگرايان در شوراي شهر قم


به گزارش تسنيم، دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر چنان باشكوه در سراسر كشور برگزار شد كه تا در كنار ثبت ركوردي  عجيب در مشاركت مردمي، برگ زريني ديگري در تاريخ اين كشور به ثبت برساند.
اين ميزان مشاركت در استان قم هم به گفته دبير ستاد انتخابات استان بي‌نظير بوده و ثبت مشاركت 78 درصدي نشان از علاقه مردم به‌نظام و انقلاب بوده است و حضور بيش از 607 هزارنفري از واجدين شرايط پاي صندوق‌هاي رأي سبب خلق حماسه‌اي بي‌نظير براي استان قم شد.
حسين معين‌آبادي بابيان اينكه در اين دوره از انتخابات رياست جمهوري مشاركت نسبت به ميانگين قبلي كه 66.3 درصد بوده وضعيت مناسب‌تري داشته است، افزود: ميانگين مشاركت كشوري بيش از 71 درصد بوده است كه استان قم 6 درصد از ميانگين كشوري مشاركت‌كننده بيشتري داشته است
اما در بخش شوراي اسلامي شهر و روستاي قم بيش از 1500 نفر ثبت‌نام كرده بودند كه پس از بررسي هيئت نظارت و اعتراضات حدود 40 نفر درمجموع شهر، بخش‌ها و روستاهاي قم رد صلاحيت شدند.
بنا بر گزارشات، باآنكه شايد تنها چند صندوق رأي شمارش نشده باقي‌مانده باشد ولي تا اين لحظه شمارش آرا، اقبال مردم به سمت ليست شوراي هماهنگي اصولگرايان استان قم سوق پيداكرده و اين ليست توانسته اكثريت شوراي اسلامي شهر قم در دوره پنجم را به دست آورد.
منبع: تسنيم

 
Copyright © 2013 - TAMADDON