جستجو
دوشنبه - ۰۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵ حزب تمدن > اخبار > ظريف به ترامپ: هدف شما در عربستان سياست خارجي است يا دوشيدن 480 ميليارد دلار؟
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
ظريف به ترامپ: هدف شما در عربستان سياست خارجي است يا دوشيدن 480 ميليارد دلار؟


به گزارش ايسنا، اين ديپلمات ارشد كشورمان در صفحه توييتر خود نوشت: ايران - كه تازه يك انتخابات واقعي را پشت سرگذاشته است - توسط رييس جمهور آمريكا در آن "مهد دمكراسي و ميانه روي" مورد حمله قرار مي‌گيرد. آيا اين سياست خارجي است يا صرفا دوشيدن ۴۸۰ ميليارد دلار از عربستان سعودي؟ 
ظريف به ترانپ: هدف شما در عربستان سياست خارجي است يا دوشيدن 480 ميليارد دلار؟
منبع: ايسنا

 
Copyright © 2013 - TAMADDON