جستجو
دوشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۹ حزب تمدن > اخبار > بيانيه قدرداني حزب تمدن اسلامي براي حضور ملت بزرگ ايران در انتخابات 29 ارديبهشت
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.
رشد علمي را بايد سرعت بخشيم
جمعي از استادان دانشگاه‌ها و اعضاي جامعه دانشگاهي سراسر كشور، عصر ديروز ميهمان ضيافت افطار رهبر انقلاب بودند. در ابتداي اين ديدار، تعدادي از اساتيد به بيان ديدگاه‌هاي خود پيرامون مسائل جامعه دانشگاهي و مسائل كشور پرداخته و در ادامه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به سخنراني پرداختند.

 
بيانيه قدرداني حزب تمدن اسلامي براي حضور ملت بزرگ ايران در انتخابات 29 ارديبهشت


بيانيه قدرداني حزب تمدن اسلامي براي حضور ملت بزرگ ايران در انتخابات 29 ارديبهشت

 

بسم‌الله الرحمن الرحيم

 

شكر خداي بزرگ را كه يك بار ديگر به ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي عنايت تام و تمام خود را آشكار كرد و ملت بزرگ و فهيم ايران در 29 ارديبهشت 96 با عزمي پولادين و زمان‌شناسانه به پاي صندوق‌هاي رأي رفتند و در انتخابات رياست جمهوري و شوراها، حماسه‌اي پر شور آفريدند.

حزب تمدن اسلامي با قدرداني صميمانه از حضور دشمن‌شكن ملت بزرگ، اين پيروزي چشمگير را در پرتو مردم‌سالاري ديني به رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم شريف ايران اسلامي و نيز به حجت‌الاسلام و المسلمين جناب آقاي دكتر حسن روحاني به عنوان دوازدهمين رئيس جمهور، تبريك گفته، از خداوند بزرگ عزت و عظمت روز افزون اسلام و مسلمانان و ملت عزيز ايران را خواستار است.

 

حزب تمدن اسلامي

 

 
Copyright © 2013 - TAMADDON