جستجو
دوشنبه - ۰۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴ حزب تمدن > اخبار > مدارس شهر و استان تهران امروز تعطيل است
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
مدارس شهر و استان تهران امروز تعطيل است


عليرضا مهدوي شاهرودي عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: عصر ديروز جلسه‌اي با حضور استاندار تهران، مديران آموزش و پرورش و مسئولان ستاد انتخابات استان برگزار و در خصوص تعطيلي مدارس استان تصميم گيري شد.
وي با اشاره به اينكه بعضي از مدارس استان شعب اخذ راي هستند اظهار كرد: با توجه به طولاني بودن روند شمارش آرا در مدارسي كه شعب اخذ راي هستند، تمامي مدارس استان تهران امروز شنبه(30ارديبهشت ماه) تعطيل است.
همچنين عليرضا كمرئي مديركل آموزش و پرورش تهران و عضو هيات اجرايي انتخابات شوراي شهر تهران نيز اعلام كرد: با توجه به مشاركت گسترده مردم شريف تهران در انتخابات و احتمال تمديد زمان راي گيري و طولاني شدن زمان شمارش آرا، استفاده از فضاي آموزشي و مشاركت گسترده فرهنگيان در امر برگزاري انتخابات تمامي مدارس شهر تهران امروز تعطيل است.
در استان تهران 6 هزار و 448 شعبه اخذ راي در نظر گرفته شدكه از اين تعداد 6 هزار و 31 شعبه ثابت و 417 شعبه سيار بود.
حدود يك هزار و 500 واحد آموزشي شهر تهران به صورت مستقيم درگير موضوع انتخابات هستند و بيش از 30 هزار فرهنگي شهر تهران در اجرا، نظارت و بازرسي بر انتخابات مشاركت دارند.
تصميم به تعطيلي مدارس برعهده استان‌ها است
معاون رسانه مركز اطلاع‌رساني وزارت آموزش و پرورش هم گفت: تصميم گيري درباره تعطيل بودن يا نبودن روز شنبه مدارسي كه حوزه راي گيري هستند به مديران كل آموزش و پرورش استان‌ها واگذار شده است.
زهرا اسماعيلي در پاسخ به اين پرسش كه آيا مدارسي كه حوزه راي گيري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا هستند در روز شنبه به علت شمارش آرا تعطيل خواهند بود يا خير اظهار كرد: از آنجا كه مدت زمان شمارش آرا متناسب با جمعيت راي دهندگان در هر استان متفاوت است تصميم گيري درباره تعطيلي مدارس در روز شنبه به استان‌ها واگذار شده است.
بر اساس اعلام ادارات كل آموزش و پرورش استان‌هاي مختلف تاكنون تمامي مدارس استان‌هاي گيلان، زنجان، كرمانشاه، اصفهان، مازندران، يزد، خوزستان، تهران، و شهرستان‌هاي تهران، ناحيه يك و دو سنندج و مدارس شعب اخذ راي در استان مركزي و خراسان رضوي به علت مشاركت گسترده فرهنگيان در امر برگزاري انتخابات و شمارش آرا تعطيل است.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON